Plugins - Smush Image Optimization – Optimize Images - en to nl translation catalogue (1023 entries)

en:  If you’re facing issues with Bulk Smush, please refer to our %1$stroubleshooting guide%2$s.
nl:  Als u problemen ondervindt met Bulk Smush, raadpleeg dan onze %1$stroubleshooting guide%2$s.

en:  and
nl:  en

en: %1$d/%2$d image resulted in an error | %1$d/%2$d images resulted in an error, check the logs for more information
nl[0]: %1$d/%2$d afbeelding resulteerde in een fout
nl[1]: %1$d/%2$d afbeeldingen hebben geresulteerd in een fout, controleer de logs voor meer informatie

en: %1$d/%2$d image was skipped because it was already optimized | %1$d/%2$d images were skipped because they were already optimized
nl[0]: %1$d/%2$d afbeelding is overgeslagen omdat deze al geoptimaliseerd was
nl[1]: %1$d/%2$d afbeelding zijn overgeslagen omdat deze al geoptimaliseerd waren

en: %1$d/%2$d images were skipped because they were already optimized and %3$d/%2$d images resulted in an error
nl: %1$d/%2$d afbeeldingen zijn overgeslagen omdat ze al geoptimaliseerd waren en %3$d/%2$d afbeeldingen resulteerde in een fout

en: %1$s%2$d attachment%3$s that needs re-smushing | %1$s%2$d attachments%3$s that need re-smushing
nl[0]: %1$s %2$d bijlage%3$s dat opnieuw moet worden gesmushed
nl[1]: %1$s %2$d bijlagen%3$s die opnieuw gesmushed moeten worden

en: %1$s%2$d attachment%3$s that needs smushing | %1$s%2$d attachments%3$s that need smushing
nl[0]: %1$s%2$d bijlage%3$s dat moet worden gemushed
nl[1]: %1$s %2$d bijlagen%3$s die moeten worden gesmushed

en: %1$s, you have %2$s%3$s%4$s! %5$s
nl: %1$s, u heeft %2$s%3$s%4$s! %5$s

en: %1$sBackup original images%2$s must be enabled if you wish to retain the original PNG image as a backup.
nl: %1$sBack-up originele afbeeldingen%2$s moet ingeschakeld zijn als u de originele PNG afbeelding als back-up wilt behouden.

en: %1$sBasic:%2$s Achieve flawless, lossless compression for pixel-perfect images. Minimal file size reduction, negligible impact on speed.
nl: %1$sBasis:%2$s bereik foutloze, verliesloze compressie voor pixel precieze afbeeldingen. Minimale vermindering van bestand grootte, verwaarloosbare invloed op snelheid.

en: %1$sBulk Smush%2$s now to serve existing images as %3$s.
nl: %1$sBulk Smush%2$s nu om bestaande afbeeldingen als %3$s te serveren.

en: %1$sEnable CDN%2$s to serve GIFs closer and faster to visitors
nl: %1$sIngeschakeld CDN%2$s om GIF's dichter en sneller bij bezoekers te serveren

en: %1$sMain Image size: %2$s
nl: %1$sHoofd afbeelding grootte: %2$s

en: %1$sNote:%2$s The process is taking longer than expected, please hold on while we try to resolve this for you.
nl: %1$sLet alstublieft op:%2$s het proces duurt langer dan verwacht, wacht even terwijl we dit voor u proberen op te lossen.

en: %1$sNote:%2$s Video iframes will continue using JavaScript lazy loading even when this is enabled.
nl: %1$sLet alstublieft op:%2$s iframes voor video's blijven JavaScript lazy-loading gebruiken, zelfs als dit is ingeschakeld.

en: %1$sOptimize original images%2$s is disabled, which means that enabling %1$sBackup original images%2$s won’t yield additional benefits and will use more storage space. We recommend enabling %1$sBackup original images%2$s only if %1$sOptimize original images%2$s is also enabled.
nl: %1$sOptimaliseer originele afbeeldingen%2$s is uitgeschakeld, wat betekent dat het inschakelen van %1$sBack-up van originele afbeeldingen%2$s geen extra voordelen oplevert en meer opslagruimte zal gebruiken. We raden aan om %1$sBack-up van originele afbeeldingen%2$s alleen in te schakelen als %1$sOptimaliseer originele afbeeldingen%2$s ook is ingeschakeld.

en: %1$sSuper:%2$s Harness the power of lossy compression for substantial file size reduction with excellent image clarity. Accelerate page loads for better performance.
nl: %1$sSuper:%2$s maak gebruik van lossy compressie om het bestand grootte aanzienlijk te verkleinen met behoud van uitstekende afbeelding helderheid. Versnel het laden van pagina's voor betere prestaties.

en: %1$sUltra:%2$s Unlock unprecedented compression levels up to 5x greater than Super, while preserving remarkable image quality. The ultimate choice for unparalleled performance.
nl: %1$sUltra:%2$s ontgrendel ongekende compressieniveaus tot 5 keer groter dan super, terwijl opmerkelijke afbeeldingen kwaliteit behouden blijft. De ultieme keuze voor ongeëvenaarde prestaties.

en: %1$sUnlock now%2$s with a WPMU DEV membership today!
nl: %1$sOntgrendel nu%2$s met een WPMU DEV lidmaatschap vandaag!

en: %1$sUpgrade to Pro%2$s to bulk smush all images in one click. Free users can smush %3$s images per batch.
nl: %1$sUpgrade naar Pro%2$s om alle afbeeldingen in één klik in bulk te maken. Gratis gebruikers kunnen %3$s afbeeldingen per batch smushen.

en: %1$sUpgrade to pro%2$s to bulk smush all your directory images with one click. Free users can smush %3$d images with each click.
nl: %1$sUpgrade naar pro%2$s om al uw folderafbeeldingen met één klik in bulk te smushen. Gratis gebruikers kunnen met elke klik %3$d afbeeldingen smushen.

en: %3$d images reduced by %1$s (%2$s)
nl: %3$d afbeeldingen verkleind met %1$s (%2$s)

en: %d image was successfully optimized | %d images were successfully optimized
nl[0]: %d afbeelding succesvol geoptimaliseerd
nl[1]: %d afbeeldingen succesvol geoptimaliseerd

en: %d images failed to be optimized. This is usually because they no longer exist, or we can't optimize the file format.
nl: %d afbeeldingen kunnen niet worden geoptimaliseerd. Dit komt meestal omdat ze niet meer bestaan, of omdat we het bestandsformaat niet kunnen optimaliseren.

en: %s Savings
nl: %s opslaan

en: %s config created successfully.
nl: %s configuratie is met succes gemaakt.

en: %s config has been applied successfully.
nl: %s configuratie is met succes toegepast.

en: %s config has been uploaded successfully – you can now apply it to this site.
nl: %s config is met succes geüpload - u kunt het nu toepassen op deze site.

en: %s is not writable
nl: %s is niet schrijfbaar

en: %s off welcome discount available.
nl: %s welkom korting beschikbaar.

en: %s off your first year
nl: %s korting op uw eerste jaar

en: , and
nl: , en

en: -/- images optimized
nl: -/- afbeeldingen geoptimaliseerd

en: . Fade in delay:
nl: . Vervagen in vertraging:

en: . Fade in duration:
nl: . Vervagen in duur:

en: 1-click WebP and AVIF Conversion for superior performance.
nl: 1-klik WebP en AVIF conversie voor superieure prestaties.

en: 123 point CDN + 50GB bandwidth
nl: 123 punten CDN + 50GB bandbreedte

en: 24/7 live WordPress support
nl: 24/7 live WordPress ondersteuning

en: 30-day money-back guarantee
nl: 30 dagen geld terug-garantie

en: 5.0 rating from
nl: 5,0 beoordeling van

en: 5x higher compression for snappier site loads.
nl: 5x hogere compressie voor een snellere site.

en: 5x your compression with Ultra
nl: 5x uw compressie met Ultra

en: API Status
nl: API status

en: API instances require a version and name properties
nl: API instanties vereisen een versie en naam eigenschappen

en: AVIF: a newer image format that provides better compression, reducing file sizes while maintaining quality. If a browser doesn’t support AVIF, it will fall back to the original image.
nl: AVIF: een nieuwer format voor afbeeldingen dat betere compressie biedt, waardoor de grootte van bestanden wordt verkleind met behoud van kwaliteit. Als een browser AVIF niet ondersteunt, zal deze terugvallen op de originele afbeelding.

en: Accept recurring payment
nl: Accepteer terugkerende betalingen

en: Access check failed.
nl: Toegangscontrole mislukt.

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate CDN to bulk smush and serve animated GIF’s via %1$d worldwide locations. %2$sActivate CDN%3$s
nl: Activeer CDN om GIF's in bulk te smushen en te serveren via %1$d locaties wereldwijd. %2$sActiveer CDN%3$s

en: Activate the Next-Gen Formats feature with a single click; no server configuration required.
nl: Activeer de Next-Gen Formats functie met één klik; geen serverconfiguratie vereist.

en: Activating
nl: Aan het activeren

en: Activating CDN...
nl: CDN activeren...

en: Active
nl: Actief

en: Active Translation
nl: Actieve vertaling

en: Add Rules
nl: Regels toevoegen

en: Add URLs to the posts and/or pages you want to disable lazy loading on.
nl: Voeg URL's toe van de berichten en/of pagina's waarop u lazy-loading wilt uitschakelen.

en: Add a fallback mechanism for lazy-loading in browsers that do not support JavaScript.
nl: Een terugvalmechanisme toevoegen voor lazy-loading in browsers die JavaScript niet ondersteunen.

en: Add keywords, one per line
nl: Keywords toevoegen, één per regel

en: Add one keyword per line. E.g. %1$s#image-id%2$s or %1$s.image-class%2$s or %1$slogo_image%2$s or %1$sgo_imag%2$s or %1$sx.com/%2$s
nl: Voeg één keyword per regel toe. Bijv. %1$s#afbeelding-id%2$s of %1$s.afbeelding klasse%2$s of %1$slogo_afbeelding%2$s of %1$sgo_imag%2$s of %1$sx.com/%2$s

en: Add one keyword per line. E.g. %1$s#image-id%2$s or %1$s.image-class%2$s or %1$slogo_image%2$s or %1$sgo_imag%2$s or %1$sx.com/%2$s or %1$s@url-keyword%2$s
nl: Voeg één keyword per regel toe. Bijv. %1$s#afbeelding-id%2$s of %1$s.afbeelding-class%2$s of %1$slogo_afbeelding%2$s of %1$sgo_imag%2$s of %1$sx.com/%2$s of %1$s@url-keyword%2$s

en: Add one page or post URL per line in relative format. I.e. %1$s/example-page%2$s or %1$s/example-page/sub-page/%2$s.
nl: Voeg één pagina- of bericht URL per regel toe in relatief format. Bijvoorbeeld %1$s/voorbeeld pagina%2$s of %1$s/voorbeeld pagina/sub pagina/%2$s.

en: Add page or post URLs one per line in relative format. I.e. %1$s/example-page%2$s or %1$s/example-page/sub-page/%2$s.
nl: Voeg pagina of bericht URL's toe, één per regel in relatief formaat. Bijv. %1$s/voorbeeldpagina%2$s of %1$s/voorbeeldpagina/subpagina/%2$s.

en: Add powerful caching and optimize your assets.
nl: Voeg krachtige caching toe en optimaliseer uw bronnen.

en: Add statistics and the manual smush button to Gutenberg blocks that display images.
nl: Voeg statistieken en de handmatige smush knop toe aan Gutenberg blokken die afbeeldingen weergeven.

en: Ajax Error
nl: Ajax fout

en: All
nl: Alle

en: All Done!
nl: Helemaal klaar!

en: All attachments have been smushed. Awesome!
nl: Alle bijlagen zijn gesmusht. Geweldig!

en: All images are fully optimized.
nl: Alle afbeeldingen zijn volledig geoptimaliseerd.

en: All images are properly sized
nl: Alle afbeeldingen hebben een juist formaat

en: All images restored.
nl: Alle afbeeldingen zijn teruggezet.

en: All of your images failed to restore. Find out why and how to resolve the issue(s) below.
nl: Al uw afbeeldingen zijn niet teruggezet. Ontdek hieronder waarom en hoe u het probleem kunt oplossen.

en: All of your images failed to smush. Find out why and how to resolve the issue(s) below.
nl: Al uw afbeeldingen zijn niet gesmusht. Lees hieronder waarom en hoe u het probleem kunt oplossen.

en: Allow compressing images uploaded with Gravity Forms.
nl: Sta het comprimeren toe van afbeeldingen die zijn geüpload met Gravity Forms.

en: Allow smushing images directly through NextGen Gallery settings.
nl: Het direct smushen van afbeeldingen via NextGen Gallery instellingen toestaan.

en: Allow smushing images resized in WPBakery Page Builder editor.
nl: Toestaan dat afbeeldingen worden gesmusht die zijn verkleind in de WPBakery Page Builder-editor.

en: Allow usage tracking
nl: Gebruikstracering toestaan

en: Almost there! To finish activating this feature you must save your settings.
nl: Bijna klaar! Om het activeren van deze functie af te ronden moet u uw instellingen opslaan.

en: Along with Smush, you get WPMU DEV’s (the developers of Smush) full suite of premium WP plugins. Covering everything from security and backups, to marketing and SEO. Use these bonus tools on unlimited sites and keep them free, forever!
nl: Samen met Smush krijgt u de volledige suite van Premium WP plugins van WPMU DEV (de ontwikkelaars van Smush). Alles van beveiliging en back-ups tot marketing en SEO. Gebruik deze bonus gereedschappen op een onbeperkt aantal sites en hou ze gratis, voor altijd!

en: Already Optimized
nl: Al geoptimaliseerd

en: Amazon S3 support is active.
nl: Amazon S3 ondersteuning is actief.

en: Animation
nl: Animatie

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply Config
nl: Configuratie toepassen

en: Apply rules
nl: Regels toepassen

en: Archives
nl: Archieven

en: Are you hitting the 5MB "size limit exceeded" warning? %1$sUpgrade to Smush Pro%2$s to optimize unlimited image files up to 256Mb each.
nl: Raakt u de waarschuwing "limiet van 5 MB overschreden"? %1$sUpgrade naar Smush Pro%2$s om een onbeperkt aantal afbeeldingsbestanden te optimaliseren, elk tot 256 MB.

en: Are you interested in how to make the most of this plugin? How would you like a quick 5 day email crash course with actionable advice on building your membership site? Only the info you want, no subscription!
nl: Wilt u weten hoe u optimaal gebruik maakt van deze plugin? Misschien wilt u graag een spoedcursus van 5 dagen per e-mail ontvangen met actiegericht advies voor het bouwen van een lidmaatschap site. Alleen de info die u wilt, geen lidmaatschap!

en: Are you sure you want to apply the %s config to this site? We recommend you have a backup available as your existing settings configuration will be overridden.
nl: Weet u zeker dat u de %s configuratie op deze site wilt toepassen? We raden u aan een back-up beschikbaar te hebben, aangezien de configuratie van uw bestaande instellingen wordt overschreven.

en: Are you sure you want to delete %s? You will no longer be able to apply it to this or other connected sites.
nl: Weet u zeker dat u %s wilt verwijderen? U kunt het niet langer toepassen op deze of andere verbonden sites.

en: Are you sure you want to delete all %s files?
nl: Weet u het zeker dat u alle %s bestanden wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to reset Smush’s settings back to the factory defaults?
nl: Weet u zeker dat u de instellingen van Smush terug wilt zetten naar de standaardwaarden?

en: Are you sure you want to restore all image thumbnails to their original, non-optimized states?
nl: Weet u zeker dat u alle thumbnails van afbeeldingen naar hun oorspronkelijke, niet-geoptimaliseerde status wilt herstellen?

en: As of WordPress 5.3, large image uploads are resized down to a specified max width and height. If you require images larger than 2560px, you can override this setting here.
nl: Vanaf WordPress 5.3 wordt het formaat van grote afbeeldingen verkleind tot een opgegeven maximale breedte en hoogte. Als u afbeeldingen groter dan 2560px nodig heeft, kunt u deze instelling hier overschrijven.

en: As of version 5.3, WordPress creates a scaled version of uploaded images over 2560x2560px by default, and keeps your original uploaded images as a backup. If desired, you can choose a different resizing threshold or disable the scaled images altogether.
nl: Vanaf versie 5.3 maakt WordPress standaard een geschaalde versie van geüploade afbeeldingen boven 2560x2560px, en bewaart uw originele geüploade afbeeldingen als back-up. Desgewenst kunt u een andere drempel voor het verkleinen kiezen of de geschaalde afbeeldingen helemaal uitschakelen.

en: At this time, we don’t support videos. We recommend uploading your media to a third-party provider and embedding the videos into your posts/pages.
nl: Op dit moment ondersteunen we geen video's. We raden aan uw media te uploaden naar een derde partij en de video's in te sluiten in uw berichten/pagina's.

en: Attachment is not an image so it can't be smushed.
nl: Bijlage is geen afbeelding en kan dus niet worden gesmushed.

en: Auto-convert PNGs to JPEGs (lossy)
nl: PNG's automatisch converteren naar JPEG's (lossy)

en: Automate site updates, backups, security, and performance – all from one central site management dashboard. Call on our expert 24/7 live support directly from your interface at anytime.
nl: Automatiseer site updates, back-ups, beveiliging en prestaties - allemaal vanuit een centraal site beheer dashboard. Doe op elk moment een beroep op onze deskundige 24/7 live ondersteuning direct vanuit uw interface.

en: Automated and reliable WordPress security in a matter of clicks.
nl: Geautomatiseerde en betrouwbare WordPress beveiliging in een kwestie van klikken.

en: Automated critical CSS generation
nl: Automatisch genereren van kritieke CSS

en: Automated white label reports
nl: Geautomatiseerde white label rapporten

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatic Compression
nl: Automatische compressie

en: Automatic Image Resizing
nl: Automatisch afbeelding aanpassen

en: Automatic Next-Gen conversion (WebP and AVIF) via CDN
nl: Automatische Next-Gen conversie (WebP en AVIF) via CDN

en: Automatic Resizing
nl: Automatisch verkleinen

en: Automatic compression
nl: Automatische compressie

en: Automatic integrated linking
nl: Automatisch geïntegreerd linken

en: Automatic updation of .htaccess rules failed. Please ensure the file permissions on your .htaccess file are set to 644, or switch to manual mode to add the rules yourself.
nl: Automatisch updaten van .htaccess regels mislukt. Zorg er alstublieft voor dat de bestandsrechten op uw .htaccess bestand zijn ingesteld op 644, of schakel over op handmatige modus om de regels zelf toe te voegen.

en: Automatically compress and resize huge images without any size limitations. %1$sGet up to 5x better savings with Ultra compression%2$s and fix your Google PageSpeed score with the best image optimizer WordPress has ever known.
nl: Comprimeer en pas formaat automatisch aan van grote afbeeldingen zonder beperkingen in grootte. %1$sKrijg tot 5x betere besparingen met Ultra compression%2$s en verbeter uw Google PageSpeed score met de beste afbeeldingen optimalisator die WordPress ooit heeft gekend.

en: Automatically compress my images on upload
nl: Comprimeer mijn afbeeldingen automatisch tijdens het uploaden

en: Automatically identify and immediately preload important above-the-fold images, like your Largest Contentful Paint element. This ensures your key visuals appear instantly, which can significantly improve perceived page load speed and your Google PageSpeed LCP score.
nl: Identificeer automatisch en voorlaad onmiddellijk belangrijke afbeeldingen boven de vouw, zoals uw grootste contentful afbeelding element. Dit zorgt ervoor dat u belangrijke afbeeldingen onmiddellijk worden weergegeven, wat de waargenomen laadsnelheid van de pagina en uw Google PageSpeed LCP-score aanzienlijk kan verbeteren.

en: Automatically optimize new uploads
nl: Nieuwe uploads automatisch optimaliseren

en: Available Features
nl: Beschikbare functies

en: Available Integrations
nl: Beschikbare integraties

en: Available Tools
nl: Beschikbare gereedschappen

en: Avif files were deleted successfully.
nl: Avif bestanden zijn succesvol verwijderd.

en: Background Images
nl: Achtergrondafbeeldingen

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Background optimization
nl: Achtergrond optimalisatie

en: Background scan is already in processing.
nl: De achtergrondscan is al bezig.

en: Backup Original Images
nl: Back-ups maken van originele afbeeldingen

en: Backup original images
nl: Back-ups maken van originele afbeeldingen

en: Basic
nl: Eenvoudig

en: Be notified via email about the bulk smush status when the process has completed.
nl: Ontvang een e-mail over de status van de bulk smush wanneer het proces is afgerond.

en: Be notified via email about the bulk smush status when the process has completed. You'll receive an email at %s.
nl: Ontvang een e-mail over de status van de bulk smush wanneer het proces is afgerond. U ontvangt een e-mail bij %s.

en: Begin setup
nl: Setup starten

en: Billion
nl: Miljard

en: Boost your site’s speed and PageSpeed scores with smart image loading. Lazy Load delays offscreen images for faster initial loads, while Preload Critical Images ensures key above-the-fold content loads instantly—improving LCP and perceived performance.
nl: Verhoog de snelheid en PageSpeed scores van uw site met slim laden van afbeeldingen. Lazy-load vertraagt het laden van afbeeldingen buiten het scherm voor een snellere eerste lading, terwijl voorladen kritieke afbeeldingen ervoor zorgt dat belangrijke inhoud boven de vouw direct wordt geladen, waardoor LCP en waargenomen prestaties verbeteren.

en: Breaks the site or other plugins/services
nl: Breekt de site of andere plugins/diensten

en: Bulk Compression
nl: Bulkcompressie

en: Bulk Smush Failed!
nl: Bulk Smush mislukt!

en: Bulk Smush Hasn’t Finished Yet!
nl: Bulk Smush is nog niet afgerond!

en: Bulk Smush Now
nl: Bulk Smush Nu

en: Bulk Smush completed for %s
nl: Bulk Smush afgerond voor %s

en: Bulk Smush continues even when you leave the page.
nl: Bulk Smush gaat zelfs door als u de pagina verlaat.

en: Bulk Smush failed due to problems on your site. Please retry or refer to our %1$stroubleshooting guide%2$s to help resolve this.
nl: Bulk Smush is mislukt door problemen op uw site. Probeer het alstublieft opnieuw of raadpleeg onze %1$shandleiding voor probleemoplossing%2$s om dit op te lossen.

en: Bulk Smush is currently running. Please keep this page open until the process is complete. %s
nl: Bulk Smush wordt nu uitgevoerd. Houd deze pagina open totdat het proces is afgerond. %s

en: Bulk Smush will convert your images to %s format in addition to its regular smushing for optimal performance.
nl: Bulk Smush zal uw afbeeldingen converteren naar %s format naast het normale smushen voor optimale prestaties.

en: Bulk compression completed for %s
nl: Bulkcompressie afgerond voor %s

en: Bulk restore
nl: Bulk terugzetten

en: Bulk smush detects images that can be optimized and allows you to compress them in bulk in the background without any quality loss.
nl: Bulk smush detecteert afbeeldingen die geoptimaliseerd kunnen worden en laat u ze in bulk op de achtergrond comprimeren zonder kwaliteitsverlies.

en: Bulk smush detects images that can be optimized and allows you to compress them in bulk.
nl: Bulk smush detecteert afbeeldingen die kunnen worden geoptimaliseerd en stelt u in staat om ze in bulk te comprimeren.

en: Bulk smush is currently running. You need to keep this page open for the process to complete.
nl: Bezig met bulk smushen. Houd deze pagina geopend om het proces te voltooien.

en: Bulk smush is running in the background.
nl: Bulk smush draait op de achtergrond.

en: Bulk smushing is in progress, you need to leave this tab open until the process completes.
nl: Bezig met bulk smushen, u moet deze tab open laten totdat het proces is voltooid.

en: By default we will lazy load all images, but you can refine this to specific media outputs too.
nl: Standaard zullen we alle afbeeldingen lazyloaden, maar u kunt dit ook verfijnen tot alleen specifieke mediatypen.

en: By default we will load the required scripts in your footer for max performance benefits. If you are having issues, you can switch this to the header.
nl: Standaard laden we de vereiste scripts in uw footer voor de beste prestaties. Als u problemen ondervindt, kunt u ze in de header laden.

en: By default, Smush will use the language you’d set in your %1$sWordPress Admin Settings%2$s if a matching translation is available.
nl: Standaard gebruikt Smush de taal die u in uw %1$sWordPress-instellingen%2$s heeft ingesteld als een overeenkomende vertaling beschikbaar is.

en: By default, WordPress will only optimize the generated attachments when you upload images, not the original ones. Enable this feature to optimize the original images.
nl: Standaard zal WordPress alleen de gegenereerde bijlagen optimaliseren wanneer u afbeeldingen uploadt, niet de originele. Activeer deze functie om de originele afbeeldingen te optimaliseren.

en: By default, subsites will inherit your network settings. Choose which modules you want to allow subsite admins to override.
nl: Standaard nemen subsites uw netwerkinstellingen over. Kies welke modules overschreven mogen worden door subsite-beheerders.

en: CANCEL
nl: ANNULEREN

en: CDN is not yet active. Configure your settings below and click Activate.
nl: CDN is nog niet actief. Configureer hieronder uw instellingen en klik op Activeren.

en: CDN status has changed.<br/>If you have a page caching plugin or server caching, please clear it to ensure everything works as expected.
nl: De CDN status is veranderd.<br/>Als u een plugin voor pagina caching of server caching heeft, wis deze dan alstublieft om ervoor te zorgen dat alles werkt zoals verwacht.

en: CDN upsell Icon
nl: CDN upsell icoon

en: CHOOSE DIRECTORY
nl: FOLDER KIEZEN

en: Can't make it work
nl: Kan het niet laten werken

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel Anyway
nl: Toch annuleren

en: Cancel Scan
nl: Annuleer de scan

en: Cancelling ...
nl: Annuleren...

en: Cancelling the scan would result in inaccurate statistics. Are you sure you want to cancel? If you’re facing issues, please refer to our %1$stroubleshooting guide%2$s.
nl: Het annuleren van de scan zou resulteren in onnauwkeurige statistieken. Weet u zeker dat u wilt annuleren? Als u problemen ondervindt, raadpleeg dan alstublieft onze %1$shandleiding voor probleemoplossing%2$s.

en: Cannot resize image [%1$s(%2$d)].
nl: Kan format van afbeelding niet aanpassen [%1$s(%2$d)].

en: Categories
nl: Categorieën

en: Change your config name to something recognizable.
nl: Verander uw configuratienaam in iets herkenbaars.

en: Check Complete
nl: Controle afgerond

en: Check again
nl: Opnieuw controleren

en: Check posts, pages & content for broken links to improve SEO.
nl: Controleer berichten, pagina's & inhoud op gebroken links om SEO te verbeteren.

en: Check status
nl: Controleer de status

en: Cheers,
nl: Proost,

en: Choose Compression Level
nl: Compressieniveau kiezen

en: Choose Directory
nl: Folder kiezen

en: Choose Format Settings
nl: Kies instellingen voor formats

en: Choose Server Type
nl: Kies server type

en: Choose between WebP and AVIF next-gen formats, offering superior quality and compression for faster load times and better performance.
nl: Kies tussen WebP en AVIF Next-Gen formats, met superieure kwaliteit en compressie voor snellere laadtijden en betere prestaties.

en: Choose directory
nl: Folder kiezen

en: Choose how you want Smush to handle the original image file when you run a bulk smush.
nl: Kies hoe ue wilt dat Smush het originele afbeeldingsbestand verwerkt wanneer u een bulk smush uitvoert.

en: Choose how you want preloading images to be displayed, as well as how they animate into view.
nl: Kies hoe u preloading afbeeldingen wilt weergeven en hoe ze in beeld worden gebracht.

en: Choose how you want the non-loaded image to look.
nl: Kies hoe u de niet-geladen afbeelding eruit wilt laten zien.

en: Choose how you want us to handle your plugin data.
nl: Kies hoe u wilt dat wij uw plugin gegevens verwerken.

en: Choose lazy load options for videos and iframes.
nl: Kies lazy-load opties voor video's en iframes.

en: Choose the level of compression that suits your needs.
nl: Selecteer het compressieniveau dat past bij uw behoeften.

en: Choose the level of compression that suits your needs. We recommend %1$sUltra%2$s for faster sites and impressive image quality.
nl: Selecteer het compressieniveau dat past bij uw behoeften. We raden %1$sUltra%2$s aan voor snellere sites en een indrukwekkende afbeeldingkwaliteit.

en: Choose the post types you want to lazy load.
nl: Kies de berichttypen die u wilt lazy-loaden.

en: Choose which directory you wish to smush. Smush will automatically include any images in subdirectories of your selected directory.
nl: Kies welke folder u wilt smushen. Smush zal automatisch alle afbeeldingen in subfolders selecteren in de door u gekozen folder.

en: Choose which media types you want to lazy load.
nl: Kies welke mediatypen u wilt lazy-loaden.

en: Choose which modules settings subsite admins have access to.
nl: Kies welke module-instellingen subsite beheerders toegang toe hebben.

en: Choose your server type. If you don’t know this, please contact your hosting provider.
nl: Kies uw servertype. Als u dit niet weet, neem dan contact op met uw hosting provider.

en: Clear LCP Data
nl: LCP gegevens wissen

en: Click to start Bulk Smushing images in Media Library
nl: Klik om te beginnen met het Bulk Smushen van afbeeldingen in de Mediabibliotheek

en: Close
nl: Sluiten

en: Close this dialog window
nl: Sluit dit dialoogvenster

en: Close this dialog.
nl: Dit dialoogvenster sluiten.

en: Close this modal
nl: Deze modal sluiten

en: Close this notice
nl: Sluit dit bericht

en: Color Accessibility
nl: Kleur toegankelijkheid

en: Comes with up to 50GB storage
nl: Wordt geleverd met tot 50 GB opslagruimte

en: Complete Setup
nl: Installatie voltooien

en: Comprehensive audit logging
nl: Uitgebreide auditregistratie

en: Compress images in the background
nl: Afbeeldingen comprimeren op de achtergrond

en: Compress my full size images
nl: Comprimeer mijn afbeeldingen van volledige grootte

en: Config name
nl: Configuratienaam

en: Configs
nl: Configuraties

en: Configure
nl: Configureren

en: Configure general settings for this plugin.
nl: Algemene instellingen voor deze plugin configureren.

en: Configure your markup for optimal page and social ranking.
nl: Configureer uw mark-up voor een optimale pagina en sociale ranking.

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Content
nl: Inhoud

en: Continue Scanning
nl: Doorgaan met scannen

en: Continue Smushing
nl: Blijf doorgaan met smushing

en: Continuous Background Optimization
nl: Continue achtergrondoptimalisatie

en: Control what to do with your settings and data. Settings are each module’s configuration options. Data includes the compression savings, statistics and other pieces of information stored over time.
nl: Bepaal wat u moet doen met uw instellingen en gegevens. Instellingen zijn de configuratieopties van elke module. Gegevens omvatten de compressie besparingen, statistieken en andere informatie die in de loop van de tijd is opgeslagen.

en: Convert Images to WebP
nl: Converteer afbeeldingen naar WebP

en: Convert now
nl: Converteer nu

en: Copy the generated code below and paste it at the top of your .htaccess file (before any existing code) in the root directory.
nl: Kopieer de gegenereerde code hieronder en plak deze bovenaan van uw .htaccess-bestand (vóór bestaande code) in de root folder.

en: Copy the generated code found below and paste it inside your http or server blocks.
nl: Kopieer de gegenereerde code hieronder en plak deze in uw serverblok.

en: Could not find a suitable source image for resizing media item [%d].
nl: Kon geen geschikte bron afbeelding vinden voor het wijzigen van de grootte van het meslide item [%d].

en: Couldn't process image due to bad headers. Try re-saving the image in an image editor, then upload it again.
nl: Kan de afbeelding niet verwerken vanwege slechte headers. Probeer de afbeelding opnieuw op te slaan in een afbeeldingseditor en upload deze vervolgens opnieuw.

en: Create dynamic forms easily and quickly with our form builder.
nl: Maak eenvoudig en snel dynamische formulieren met onze formulierbouwer.

en: Create high-converting and targeted marketing campaigns in minutes.
nl: Creëer binnen enkele minuten doelgerichte marketingcampagnes met hoge conversie.

en: Created or updated configs via the Hub?
nl: Configuraties gemaakt of geüpdatet via de hub?

en: Currently, your largest image size is set at %1$s%2$dpx wide %3$s %4$dpx high%5$s.
nl: Op dit moment is uw grootste afbeeldingsafmeting %1$s%2$dpx breed %3$s %4$dpx hoog%5$s.

en: Custom
nl: Aangepast

en: Customizable Google Analytics dashboards, statistics, and reports.
nl: Aanpasbare Google Analytics dashboards, statistieken en rapporten.

en: Customize, style, schedule and send white label client and developer reports in just a few clicks. Each report includes embedded performance, security, SEO, and analytics data.
nl: Pas white label klant- en ontwikkelaar rapporten aan, style, plan en verzend ze in slechts een paar klikken. Elk rapport bevat ingesloten prestatie, beveiliging, SEO en analysegegevens.

en: Data
nl: Gegevens

en: Data & Settings
nl: Gegevens & instellingen

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Deactivate Smush?
nl: Smush uitschakelen?

en: Deactivation won't delete existing %s images.
nl: Deactiveren verwijdert geen bestaande %s afbeeldingen.

en: Default config
nl: Standaard configuratie

en: Delay
nl: Vertraging

en: Delay JavaScript execution
nl: JavaScript uitvoering vertragen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete %s Files
nl: %s bestanden verwijderen

en: Delete %s files
nl: %s bestanden verwijderen

en: Delete Configuration File
nl: Configuratiebestand verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Detailed stats for all the image sizes
nl: Gedetailleerde stats voor alle afbeeldingsafmetingen

en: Detect and show incorrectly sized images
nl: Detecteer en toon afbeeldingen met een onjuist formaat

en: Direct Conversion
nl: Directe conversie

en: Direct Conversion (Recommended)
nl: Directe conversie (aanbevolen)

en: Directory Smush
nl: Folder smush

en: Directory Smush - Choose Folder
nl: Map-smush - Map Kiezen

en: Directory Smush Savings
nl: Folder smush besparing

en: Directory smushing requires custom tables and it seems there was an error creating tables. For help, please contact our team on the support forums.
nl: Map smushen vereist aangepaste tabellen en het lijkt erop dat er een fout is opgetreden bij het maken van tabellen. Voor hulp kunt u contact opnemen met ons team op de supportforums.

en: Disable Scaled Images
nl: Geschaalde afbeeldingen uitschakelen

en: Disable lazy loading for specific pages, posts or image classes that you wish to prevent lazyloading on.
nl: Schakel lazyloading uit voor specifieke pagina's, berichten of afbeeldingsklassen.

en: Disable preload for specific pages or posts that you wish to prevent preload on
nl: Voorladen uitschakelen voor specifieke pagina's of berichten waarvoor u voorladen wilt voorkomen

en: Disable scaled images
nl: Geschaalde afbeeldingen uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Discover why we're trusted by 97% of our customers and unlock the ultimate image optimization capabilities to deliver blazing-fast websites with stunning visuals.
nl: Ontdek waarom 97% van onze klanten ons vertrouwt en ontgrendel de ultieme rechten voor afbeeldingen optimalisatie om razendsnelle sites met prachtige visuals te leveren.

en: Dismiss
nl: Afwijzen

en: Dismiss notice
nl: Bericht negeren

en: Display
nl: Weergave

en: Display & Animation
nl: Weergave & animatie

en: Display And Animation
nl: Weergave en animatie

en: Display a placeholder to display instead of the actual image during lazy loading. You can choose a predefined image, or upload your own.
nl: Geef een tijdelijke plaatshouder weer in plaats van de werkelijke afbeelding tijdens lazyloading. U kunt een vooraf gedefinieerde afbeelding kiezen of uw eigen afbeelding uploaden.

en: Display a spinner where the image will be during lazy loading. You can choose a predefined spinner, or upload your own GIF.
nl: Geef een spinner weer waar de afbeelding zich tijdens het lazyloaden bevindt. U kunt een vooraf gedefinieerde spinner kiezen of uw eigen GIF uploaden.

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Doesn't meet expectations
nl: Voldoet niet aan de verwachtingen

en: Duration
nl: Duratie

en: E.g. /page
nl: Bijv. /pagina

en: EXIF Metadata
nl: EXIF-metadata

en: Either the nonce expired or you can't modify options. Please reload the page and try again.
nl: Ofwel is de nonce verlopen, ofwel kunt u de opties niet wijzigen. Herlaad de pagina en probeer opnieuw.

en: Email
nl: E-mailadres

en: Email Notification
nl: E-mail melding

en: Embedded Content
nl: Ingesloten inhoud

en: Empty Directory Path
nl: Leeg folder pad

en: Enable Amazon S3 support
nl: Amazon S3 ondersteuning inschakelen

en: Enable Gravity Forms integration
nl: Schakel Gravity Forms integratie in

en: Enable JavaScript Fallback
nl: JavaScript fallback inschakelen

en: Enable Lazy Loading
nl: Lazyloading Inschakelen

en: Enable NextGen Gallery integration
nl: NextGen Gallery integratie inschakelen

en: Enable Noscript Fallback
nl: Noscript fallback inschakelen

en: Enable Preload Critical Images
nl: Preload kritieke afbeeldingen inschakelen

en: Enable Preloading Critical Images
nl: Preloading kritieke afbeeldingen inschakelen

en: Enable REST API support
nl: Rest API-ondersteuning inschakelen

en: Enable Super Smush
nl: Super Smush inschakelen

en: Enable Ultra Smush
nl: Ultra Smush inschakelen

en: Enable WPBakery Page Builder integration
nl: WPBakery Page Builder integratie inschakelen

en: Enable automatic resizing of my images
nl: Automatisch verkleinen van afbeeldingen inschakelen

en: Enable email notification
nl: E-mailmelding inschakelen

en: Enable high contrast mode
nl: Hoog contrast modus inschakelen

en: Enable lazy loading for iframes
nl: Lazy-loading voor iframes inschakelen

en: Enable native lazy loading
nl: Native lazy loading inschakelen

en: Enable support for any accessibility enhancements available in the plugin interface.
nl: Ondersteuning inschakelen voor alle toegankelijkheid verbeteringen die beschikbaar zijn in de plugin interface.

en: Enable support for native browser lazy loading.
nl: Ondersteuning voor native browser lazy loading inschakelen.

en: Enable the email notification
nl: Schakel de e-mail melding in

en: Enable this feature to disable automatic resizing of images above the threshold, keeping only your original uploaded images.
nl: Schakel deze functie in om het automatisch aanpassen van het formaat van afbeeldingen boven de drempelwaarde uit te schakelen, zodat alleen uw originele geüploade afbeeldingen overblijven.

en: Enable this feature to save a copy of your original images so you can restore them at any point. Note: Keeping a copy of the original images can significantly increase the size of your uploads folder.
nl: Schakel deze functie in om een kopie van uw originele afbeeldingen op te slaan, zodat u ze op elk gewenst moment kunt herstellen. Opmerking: Het bewaren van een kopie van originele afbeeldingen kan de grootte van de map uw uploads aanzienlijk vergroten.

en: Enable this option to serve original files to unsupported browsers. %1$sCheck Browser Compatibility%2$s.
nl: Schakel deze optie in om originele bestanden naar niet ondersteunde browsers te sturen. %1$sCheck Browser Compatibility%2$s.

en: Enabling CDN will override the Next-Gen Formats settings as CDN can directly convert images to WebP and AVIF.
nl: Als u CDN inschakelt, worden de instellingen van Next-Gen formats overschreven omdat CDN afbeeldingen direct kan converteren naar WebP en AVIF.

en: Enabling this may cause broken elements and an increased HTML size, potentially leading to performance and visual issues. %1$sUse only if needed for compatibility with unsupported browsers. %3$s
nl: Als u dit inschakelt, kan dit gebroken elementen en een grotere grootte van HTML veroorzaken, wat kan leiden tot prestatie- en visuele problemen. %1$sAlleen gebruiken indien nodig voor compatibiliteit met niet ondersteunde browsers. %3$s

en: Enjoying %s? Try out a few of our other popular free plugins...
nl: Bevalt %s u? Probeer een paar van onze andere populaire gratis plugins...

en: Enjoying %s? We’d love to hear your feedback!
nl: Geniet u van %s? We horen graag uw feedback!

en: Error Encountered!
nl: Fout tegengekomen!

en: Error detecting language
nl: Fout bij detecteren taal

en: Error getting file name
nl: Fout bij het verkrijgen van bestandsnaam

en: Error in processing LCP data, fields empty.
nl: Fout bij het verwerken van LCP gegevens, velden leeg.

en: Error in processing LCP data, nonce verification failed.
nl: Fout bij het verwerken van LCP gegevens, nonce verificatie mislukt.

en: Error in processing restore action, Fields empty.
nl: Fout bij het verwerken van herstelactie, velden leeg.

en: Error in processing restore action, fields empty.
nl: Fout bij het verwerken van terugzetactie, velden leeg.

en: Error posting to API: %1$s %2$s
nl: Fout bij posten naar API: %1$s %2$s

en: Error posting to API: %s
nl: Fout bij posten naar API: %s

en: Error: %s.
nl: Fout: %s.

en: Every %d Minutes
nl: Elke %d minuten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Experience up to 5x better compression than Super Smush. Optimize your images even further and make your pages load faster than ever.
nl: Ervaar tot 5x betere compressie dan Super Smush. Optimaliseer uw afbeeldingen nog verder en laat uw pagina's sneller laden dan ooit.

en: Fade In
nl: Fade in

en: Failed to copy from [%1$s] to [%2$s]
nl: Kopiëren van [%1$s] naar [%2$s] is mislukt

en: Feel free to close this page while Smush works its magic in the background. %s to receive an email when the process finishes.
nl: Voel u vrij om deze pagina te sluiten terwijl Smush op de achtergrond zijn werk doet. %s om een e-mail te ontvangen wanneer het proces eindigt.

en: Feel free to close this page while Smush works its magic in the background. We’ll email you at <strong>%s</strong> when it’s done.
nl: Voel u vrij om deze pagina te sluiten terwijl Smush op de achtergrond zijn werk doet. We e-mailen u op <strong>%s</strong> als het klaar is.

en: File path is empty
nl: Bestandspad is leeg

en: File processing is in progress.
nl: Bestandsverwerking is bezig.

en: Filter by Smush status
nl: Filteren op Smush-status

en: Finish
nl: Voltooien

en: Finish Setup
nl: Installatie afronden

en: Finish setup wizard
nl: Setup wizard afronden

en: Finishing setup…
nl: Instellen wordt afgerond …

en: First step
nl: Eerste stap

en: Fix Google PageSpeed image recommendations
nl: Herstel Google PageSpeed ​​afbeeldingsaanbevelingen

en: Fix the "Serve images in next-gen format" Google PageSpeed recommendation with a single click! Serve WebP and AVIF images directly from your server to supported browsers, while seamlessly switching to original images for those without WebP or AVIF support. All without relying on a CDN or any server configuration.
nl: Oplossing voor de "Serve afbeeldingen in next-gen format" Google PageSpeed aanbeveling met één klik! Serve WebP en AVIF afbeeldingen direct vanaf uw server naar ondersteunde browsers, terwijl uw naadloos overschakelt naar originele afbeeldingen voor degenen zonder WebP of AVIF ondersteuning. Alles zonder afhankelijk te zijn van een CDN of enige serverconfiguratie.

en: Fix the 'Properly Size Images' audit on Google PageSpeed
nl: Repareer de controle 'Afbeeldingen op juiste grootte' op Google PageSpeed

en: Fix “Serve images in next-gen format" Google PageSpeed recommendation.
nl: Herstel "Serveer afbeeldingen in next-gen format" Google PageSpeed aanbeveling.

en: For any non-media library uploads, you can still use the %1$sDirectory Smush%2$s feature to compress them, they just won’t be served from the CDN.
nl: Voor niet-mediabibliotheekuploads kunt u nog steeds de functie %1$sMap-smush%2$s gebruiken om ze te comprimeren, ze worden dan alleen niet vanuit het CDN geserveerd.

en: For sites that load in one flap of a hummingbird’s wing.
nl: Voor sites die laden in één vleugelflap van een kolibrie.

en: For sites that load in one flap of a hummingbird’s wing.
nl: Voor sites die laden in één vleugelflap van een kolibrie.

en: Found %d attachment that needs re-smushing | Found %d attachments that need re-smushing
nl[0]: Er is %d bijlage gevonden die opnieuw gecomprimeerd moet worden
nl[1]: Er zijn %d bijlagen gevonden die opnieuw gecomprimeerd moeten worden

en: Found %d attachment that needs smushing | Found %1$d attachments that need smushing
nl[0]: Gevonden %d bijlage die gecomprimeerd moet worden
nl[1]: Gevonden %1$d bijlagen die gecomprimeerd moeten worden

en: Found %d attachments that need smushing!
nl: %d bijlagen gevonden die gecomprimeerd moeten worden!

en: Found %d attachments that need to be restored!
nl: %d bijlagen gevonden die moeten worden teruggezet!

en: Found a better plugin
nl: Ik heb een betere plugin gevonden

en: Free Plugins
nl: Gratis plugins

en: Free users can only Bulk Smush %1$d images at one time. Smush in %2$d batches or %3$sBulk Smush unlimited images with Pro%4$s. %5$s
nl: Gratis gebruikers kunnen alleen Bulk Smush %1$d afbeeldingen per keer. Smush in %2$d batches of %3$sBulk Smush onbeperkt afbeeldingen met Pro%4$s. %5$s

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: Full Size Images
nl: Afbeeldingen van volledige grootte

en: Full images max-sizes to resize - Max-width: %1$s. Max height: %2$s
nl: Volledige afbeeldingen max grootten om het formaat te wijzigen - Max. breedte: %1$s. Max. hoogte: %2$s

en: GET STARTED
nl: AAN DE SLAG

en: GIFs are serving from global CDN
nl: GIF's worden geserveerd vanaf globale CDN

en: General
nl: Algemeen

en: Generate and send PDF files
nl: PDF bestanden genereren en verzenden

en: Generate leads with pop-ups, slide-ins and email opt-ins.
nl: Genereer leads met pop-ups, slide-ins en e-mail opt-ins.

en: Get %s OFF when you upgrade to Pro️
nl: Krijg %s UIT wanneer u upgrade naar Pro️

en: Get %s off when you upgrade today.
nl: Krijg %s korting als uw vandaag upgradet.

en: Get Fast!
nl: Word snel!

en: Get Smush Pro and bulk optimize every image you've ever added to your site with one click. Smush images in the background and serve them in stunning high quality from %d locations around the globe with our blazing-fast CDN.
nl: Koop Smush Pro en optimaliseer in bulk elke afbeelding die u ooit aan uw site heeft toegevoegd met één klik. Smush afbeeldingen zonder dat u de plugin open hoeft te houden en serveer verbluffende afbeeldingen van hoge kwaliteit vanaf %d locaties over de hele wereld met ons razend snelle CDN.

en: Get Smush Pro for a faster WP SITE
nl: Koop Smush Pro voor een snellere WP SITE

en: Get Support.
nl: Krijg ondersteuning.

en: Get a faster initial load and optimize your LCP audit by automatically preloading your most critical image.
nl: Zorg voor een snellere eerste lading en optimaliseer uw LCP audit door automatisch uw meest kritieke afbeelding vooraf te laden.

en: Get faster sites with Hummingbird Pro
nl: Krijg snellere sites met Hummingbird Pro

en: Get form submitter’s geolocation
nl: Ontvang de geolocatie van de indiener van het formulier

en: Get our full WordPress image optimization suite with Smush Pro and additional benefits of WPMU DEV membership.
nl: Krijg onze volledige WordPress afbeelding optimalisatie suite met Smush Pro en extra voordelen van wpmu dev lidmaatschap.

en: Get started
nl: Aan de slag

en: Get the email notification as part of the Background Optimization feature. You don’t have to keep the bulk smush page open when it is in progress. Be notified when Background Optimization completes. %1$sUnlock now with Pro%2$s
nl: Krijg de e-mail melding als onderdeel van de achtergrond optimalisatie functie. U hoeft de bulk Smush pagina niet open te houden wanneer deze bezig is. Ontvang een bericht wanneer de optimalisatie op de achtergrond is afgerond. %1$sontgrendel nu met Pro%2$s

en: Give us a moment while we sync the stats.
nl: Een momentje terwijl we de stats synchroniseren.

en: Go to Lazy Load
nl: Ga naar lazy-load

en: Go to Smush Dashboard
nl: Ga naar Smush Dashboard

en: Graphic CDN
nl: Grafische CDN

en: Gutenberg Support
nl: Gutenberg ondersteuning

en: Having trouble with Google PageSpeeds ‘properly size images’ suggestion? This feature will fix this without any coding needed!
nl: Heeft u problemen met de suggestie voor 'afbeeldingen van de juiste grootte' van Google PageSpeeds? Deze functie lost dit op zonder enige codering!

en: Help make Smush better by letting our designers learn how you’re using the plugin.
nl: Help Smush beter te maken door onze ontwerpers te laten weten hoe u de plugin gebruikt.

en: Here's a list of the media types that will be converted to %s format.
nl: Hier is een lijst van de mediatypen die naar %s format worden geconverteerd.

en: Here’s a list of the media types we serve from the CDN.
nl: Hier is een lijst met de mediatypen die we vanaf het CDN serveren.

en: Hi %s,
nl: Hallo %s,

en: How Next-Gen Formats work?
nl: Hoe werkt Next-Gen formats?

en: How Smush CDN works?
nl: Hoe werkt het CDN?

en: Identifies and immediately preloads important above-the-fold images.
nl: Identificeert en laadt onmiddellijk belangrijke afbeeldingen boven de vouw.

en: If .htaccess does not work, and you have access to vhosts.conf or httpd.conf, try this:
nl: Als .htaccess niet werkt, en u heeft toegang tot vhosts.conf of httpd.conf, probeer dit dan:

en: If you are unable to get the automated method working, follow these steps:
nl: Volg deze stappen als u de geautomatiseerde methode niet kunt laten werken:

en: If you don't know where those files are, or you aren't able to reload Apache, you would need to consult with your hosting provider or a system administrator who has access to change the configuration of your server.
nl: Als u niet weet waar die bestanden zijn, of als uw Apache niet opnieuw kunt laden, moet u contact opnemen met uw hosting provider of een systeembeheerder die toegang heeft om de configuratie van uw server te wijzigen.

en: If you no longer require your images to be hosted from our CDN, you can disable this feature.
nl: Als u niet langer uw afbeeldingen vanaf ons CDN wilt serveren, dan kunt u deze functie uitschakelen.

en: If you no longer require your images to be served in %s format, you can disable this feature.
nl: Als u zich afbeeldingen niet langer in %s format wilt laten weergeven, kunt u deze functie uitschakelen.

en: If you wish to also convert your original uploaded images to .%1$s format, please enable the %2$sOptimize original images%3$s setting below.
nl: Als u ook uw oorspronkelijk geüploade afbeeldingen naar .%1$s format wilt converteren, schakel dan de %2$sOptimaliseer originele afbeeldingen%3$s instelling hieronder in.

en: If you wish to automatically convert all new uploads to %1$s, please enable the %2$sAutomatic Compression%3$s setting on the Bulk Smush page.
nl: Als u alle nieuwe uploads automatisch wilt converteren naar %1$s, schakel dan de %2$sAutomatische Compressie%3$s instelling in op de Bulk Smush pagina.

en: If you're having issues with enabling pro features you can force the API to update your membership status here.
nl: Als u problemen ondervindt met het inschakelen van pro functies, dan kunt u de API dwingen om uw lidmaatschapsstatus hier bij te werken.

en: If your images don’t match their containers, we’ll automatically serve a correctly sized image.
nl: Als uw afbeeldingen niet overeenkomen met hun containers, serveren we automatisch een afbeelding met de juiste afmetingen.

en: If your server storage space is full, use this feature to revert the Next-Gen conversions by deleting all generated files. The files will fall back to normal PNGs or JPEGs once you delete them.
nl: Als u serveropslag vol is, gebruik dan deze functie om de Next-Gen conversies terug te zetten door alle gegenereerde bestanden te verwijderen. De bestanden worden weer normale png's of JPEG's zodra uw ze verwijdert.

en: Ignore
nl: Negeren

en: Ignore all
nl: Alles negeren

en: Ignore this image from bulk smushing
nl: Negeer deze afbeelding tijdens bulk smushen

en: Ignored
nl: Genegeerd

en: Ignored.
nl: Genegeerd.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image %d cannot be restored.
nl: Afbeelding %d kan niet worden teruggezet.

en: Image Editor cannot load file [%1$s(%2$d)]: %3$s.
nl: Afbeelding editor kan bestand [%1$s(%2$d)] niet laden: %3$s.

en: Image Exclusions
nl: Afbeelding uitsluitingen

en: Image Issues
nl: Afbeeldingsproblemen

en: Image Resize Detection
nl: Afbeelding Verkleiningsdetectie

en: Image Resizing
nl: Afbeelding verkleinen

en: Image Sizes
nl: Afbeeldingsafmetingen

en: Image check complete, you have %1$d images that need smushing. %2$sBulk smush now!%3$s
nl: Afbeeldingscontrole afgerond, u heeft %1$d afbeeldingen die gesmusht moeten worden. %2$sNu bulk smushen!%3$s

en: Image compression complete.
nl: Afbeeldingscompressie voltooid.

en: Image could not be restored: %s
nl: Afbeelding kon niet worden teruggezet: %s

en: Image could not be smushed: %s
nl: Afbeelding kon niet worden gecomprimeerd: %s

en: Image couldn't be optimized
nl: Afbeelding kon niet worden geoptimaliseerd

en: Image couldn't be smushed
nl: Afbeelding kon niet gesmusht worden

en: Image couldn't be smushed as it exceeded the 5Mb size limit, Pro users can smush images without any size restriction.
nl: Afbeelding kon niet gesmusht worden omdat het de 5 MB limiet heeft overschreden, Pro gebruikers kunnen afbeeldingen zonder enige grootte beperking smushen.

en: Image couldn't be smushed as the nonce verification failed, try reloading the page.
nl: Afbeelding kon niet gesmusht worden omdat de nonce verificatie is mislukt, probeer de pagina opnieuw te laden.

en: Image not found!
nl: Afbeelding niet gevonden!

en: Image not restored, Nonce verification failed.
nl: Afbeelding niet hersteld, nonce verificatie mislukt.

en: Image not restored, nonce verification failed.
nl: Afbeelding niet hersteld, nonce-verificatie mislukt.

en: Image not restored. %s
nl: Afbeelding niet hersteld. %s

en: Image not smushed, fields empty.
nl: Afbeelding niet gesmusht, velden leeg.

en: Image re-check complete. %s
nl: Afbeelding opnieuw gecontroleerd. %s

en: Image re-check in progress - %1$s0 seconds%2$s remaining
nl: Afbeelding hercontrole bezig - %1$s0 seconden%2$s resterend

en: Image restored successfully!
nl: Afbeelding succesvol teruggezet!

en: Image size
nl: Afbeeldingsafmeting

en: Image smushed.
nl: Afbeelding gecomprimeerd.

en: Images Optimized
nl: Geoptimaliseerde afbeeldingen

en: Images Resized
nl: Afbeeldingen verkleind

en: Images Smushed
nl: Afbeeldingen gesmusht

en: Images compressed successfully
nl: Afbeeldingen succesvol gecomprimeerd

en: Images failed to compress
nl: Afbeeldingen zijn niet gecomprimeerd

en: Images failed to smush
nl: Afbeeldingen konden niet gesmushed worden

en: Images optimized in the NextGEN Gallery
nl: Afbeeldingen geoptimaliseerd in de NextGEN galerij

en: Images optimized in the media library
nl: Afbeeldingen geoptimaliseerd in de mediabibliotheek

en: Images smushed
nl: Afbeeldingen gesmusht

en: Images smushed successfully
nl: Afbeeldingen succesvol gesmushed

en: Images smushed successfully, No further action required
nl: Afbeeldingen succesvol gesmushed, geen verdere actie nodig

en: Images that need to be smushed:
nl: Afbeeldingen die gecomprimeerd moeten worden:

en: Images will flash into view as soon as they are ready to display.
nl: Afbeeldingen knipperen in beeld zodra ze klaar zijn om weer te geven.

en: Improve page speed with Ultra
nl: Verbeter de paginasnelheid met Ultra

en: In addition to smushing your media uploads, you may want to smush non WordPress images that are outside of your uploads directory. Get started by adding files and folders you wish to optimize.
nl: Naast het smushen van uw media-uploads, wilt u misschien ook afbeeldingen smushen die buiten uw upload map worden opgeslagen. Ga aan de slag door bestanden en mappen toe te voegen die u wilt optimaliseren.

en: In some cases can cause the "Defer offscreen images" Google PageSpeed audit to fail. See browser compatibility %1$shere%2$s.
nl: In sommige gevallen kan de Google PageSpeed "Defer offscreen images" controle mislukken. Bekijk %1$shier%2$s de browsercompatibiliteit.

en: Inactive
nl: Inactief

en: Include/Exclude
nl: Insluiten/Uitsluiten

en: Included Post Types
nl: Opgenomen berichttypen

en: Included image sizes
nl: Opgenomen afbeeldingsafmetingen

en: Includes a 30-day money-back guarantee
nl: Inclusief een 30 dagen geld terug garantie

en: Includes better GIF performance
nl: Inclusief betere prestaties voor GIF's

en: Incomplete setup
nl: Onvolledige installatie

en: Incorrect image id
nl: Onjuiste afbeelding id

en: Incorrect image size highlighting is active. %1$sView the frontend%2$s of your website to see if any images aren't the correct size for their containers.
nl: Onjuiste afbeelding formaatmarkering is actief. %1$sBekijk de startpagina%2$s van uw site om te zien welke afbeeldingen niet de juiste grootte hebben voor hun containers.

en: Increase the visibility and accessibility of elements and components to meet WCAG AAA requirements.
nl: Vergroot de zichtbaarheid en toegankelijkheid van elementen en componenten om aan de WCAG AAA eisen te voldoen.

en: Initializing restore...
nl: Herstel initialiseren...

en: Insert the following in the server context of your configuration file (usually found in /etc/nginx/sites-available). “The server context” refers to the part of the configuration that starts with “server {” and ends with the matching “}”.
nl: Voeg het volgende in de servercontext van uw configuratiebestand in (meestal te vinden in/etc/nginx/sites-available). "De server context" verwijst naar het deel van de configuratie dat begint met "server {" en eindigt met de bijpassende "}".

en: Install Plugin
nl: Installeer plugin

en: Integrate with powerful third-party providers and make compression even easier.
nl: Integreer met krachtige externe providers en maak compressie nog eenvoudiger.

en: Integrations
nl: Integraties

en: Invalid API service.
nl: Ongeldige API-service.

en: It looks like Smush couldn’t verify your WPMU DEV membership so Pro features have been disabled for now. If you think this is an error, run a %1$sre-check%2$s or get in touch with our %3$ssupport team%4$s.
nl: Het lijkt erop dat Smush uw WPMU DEV-lidmaatschap niet kan verifiëren, dus pro functies zijn voor nu uitgeschakeld. Als u denkt dat dit een fout is, voer dan een %1$snieuwe controle%2$s uit of neem contact op met ons %3$ssupport team%4$s.

en: It looks like the CDN is enabled. %1$sPlease enable Next-Gen Format%2$s support on the CDN page to serve WebP and AVIF images via the CDN. Or disable the CDN if you wish to use Next-Gen Format standalone.
nl: Het lijkt erop dat het CDN is ingeschakeld. %1$sSchakelt uw Next-Gen Format%2$s ondersteuning in op de CDN pagina om WebP en AVIF afbeeldingen via het CDN te serveren. Of schakel het CDN uit als uw Next-Gen Format standalone wilt gebruiken.

en: It looks like your site is already serving WebP and AVIF images via the CDN. Please %1$sdisable the CDN%2$s if you prefer to use Next-Gen Formats instead.
nl: Het lijkt erop dat uw site al WebP en AVIF afbeeldingen via de CDN levert. %1$sSchakel de CDN uit%2$s als u liever Next-Gen formaten gebruikt.

en: It seems cron is disabled on your site. Please enable cron before running Bulk Smush to ensure everything works as expected. %1$sLearn More%2$s
nl: Het lijkt erop dat cron is uitgeschakeld op uw site. Schakel cron in voordat u bulk Smush uitvoert om er zeker van te zijn dat alles werkt zoals verwacht. %1$sMeer weten%2$s

en: It seems you haven’t finished setting up WP Offload Media yet. %1$sConfigure it now%2$s to enable Amazon S3 support.
nl: Het lijkt erop dat u nog niet klaar bent met het instellen van WP Offload Media. %1$sConfigureer het nu%2$s om Amazon S3-ondersteuning in te schakelen.

en: Join 1 Million+ Happy Users
nl: Word lid van 1 miljoen+ gelukkige gebruikers

en: Join WPMU DEV to use this feature
nl: Word lid van WPMU DEV om deze functie te gebruiken

en: Just to let you know, the dimensions you've entered are less than your largest image and may result in pixelation.
nl: Om u te laten weten, de afmetingen die u heeft ingevoerd is minder dan uw grootste afbeelding en kan resulteren in pixelvorming.

en: Keep
nl: Behouden

en: Keep Data On Uninstall
nl: Gegevens bewaren bij verwijderen

en: LCP data is already up to date
nl: LCP gegevens zijn al geüpdatet

en: LCP element is not an image.
nl: LCP element is geen afbeelding.

en: Lazy Load
nl: Lazy-load

en: Lazy Load & Preload
nl: Lazy-load & voorladen

en: Lazy loading is active.
nl: Lazy-loading is actief.

en: Learn More
nl: Lees verder

en: Learn more
nl: Meer informatie

en: Learn more about Pro
nl: Meer informatie over Pro

en: Learn why Smush Pro is the best image optimization plugin.
nl: Ontdek waarom Smush Pro de beste plugin voor afbeeldingsoptimalisatie is.

en: Legacy Browser Support
nl: Ondersteuning voor verouderde browsers

en: Let images reach your audience faster no matter where your hosting servers are. Smush Pro’s global CDN serves images closer to site visitors via %d worldwide server locations.
nl: Laat afbeeldingen uw publiek sneller bereiken, ongeacht waar uw hostingservers zich bevinden. Smush Pro's wereldwijde CDN serveert afbeeldingen dichter bij bezoekers van de site via %d wereldwijde serverlocaties.

en: Lets you check if any images can be further optimized. Useful after changing settings.
nl: Laat u controleren of er afbeeldingen zijn die verder geoptimaliseerd kunnen worden. Handig na het wijzigen van instellingen.

en: Level Up Your Performance – Smarter, Faster, Effortless!
nl: Verbeter uw prestaties - Slimmer, sneller, moeiteloos!

en: Load Scripts In Footer
nl: Scripts laden in footer

en: Local WebP
nl: Lokale WebP

en: Log In
nl: Inloggen

en: Look for your site in the file and find the line that starts with <Directory> - add the code above that line and into that section and save the file.
nl: Zoek uw site in het bestand en vind de regel die begint met <Directory> - voeg de code boven die regel en in die sectie toe en sla het bestand op.

en: Made a mistake? Use this feature to restore your image thumbnails to their original state.
nl: Een foutje gemaakt? Gebruik deze functie om de thumbnails van uw afbeeldingen in hun oorspronkelijke staat te herstellen.

en: Made with %s by WPMU DEV
nl: Gemaakt met %s van WPMU DEV

en: Manage Galleries
nl: Galerijen beheren

en: Manage Plugins
nl: Beheer plugins

en: Manage unlimited WP sites with The Hub
nl: Beheer onbeperkt WP sites met The Hub

en: Manual
nl: Handmatig

en: Max height
nl: Max hoogte

en: Max width
nl: Max breedte

en: Media Library
nl: Mediabibliotheek

en: Media Types
nl: Mediatypes

en: Media library scan complete.
nl: Scan mediabibliotheek afgerond.

en: Method
nl: Methode

en: Method %s does not exist.
nl: Methode %s bestaat niet.

en: Missing attached file data in image metadata
nl: Ontbrekende bestandsgegevens in afbeelding metadata

en: Missing config ID
nl: Ontbrekende configuratie ID

en: Missing config data
nl: Ontbrekende configuratiegegevens

en: Missing configs data
nl: Ontbrekende configuratiegegevens

en: Missing file path.
nl: Ontbrekende bestandspad.

en: Missing image id(s).
nl: Ontbrekende afbeelding(en).

en: Module %s does not exist.
nl: Module %s bestaat niet.

en: More free Plugins?
nl: Meer gratis plugins?

en: Multiply the speed and savings! Serve your images from our CDN from %d blazing fast servers around the world.
nl: Vergroot de snelheid en besparingen! Serveer je afbeeldingen vanaf onze CDN vanuit %d razendsnelle servers over de hele wereld.

en: Multiply the speed and savings! Upload huge images and the Smush CDN will perfectly resize the files, safely convert to a Next-Gen format (WebP or AVIF), and deliver them directly to your visitors from our blazing-fast multi-location global servers.
nl: Vermenigvuldig de snelheid en besparingen! Upload enorme afbeeldingen en de Smush CDN zal de bestanden perfect verkleinen, veilig omzetten naar een Next-Gen format (WebP of AVIF), en ze direct aan uw bezoekers leveren vanaf onze razendsnelle multi-locatie wereldwijde servers.

en: Name
nl: Naam

en: Name and Description
nl: Naam en beschrijving

en: Native Lazy Load Enabled
nl: Native lazy-load ingeschakeld

en: Navigate
nl: Navigeren

en: Need Help?
nl: Hulp nodig?

en: Need a one-click bulk optimization solution to quickly and easily compress your entire image library? Remove the ‘per batch’ bulk smushing restriction and increase the image size limit from 5MB to completely unlimited.
nl: Heeft u een oplossing voor bulk optimalisatie met één klik nodig om snel en gemakkelijk uw hele afbeelding bibliotheek te comprimeren? Verwijder de 'per batch' bulk smushing beperking en verhoog de afbeelding grootte limiet van 5MB naar volledig onbeperkt.

en: Need to revert back to the default settings? This button will instantly reset your settings to the defaults.
nl: Wilt u de standaardinstellingen herstellen? Met deze knop worden uw instellingen teruggezet naar de standaardwaarden.

en: Needs upgrade
nl: Heeft upgrade nodig

en: New
nl: Nieuw

en: New: Lazy Loading for Videos
nl: Nieuw: lazy-loading voor Video's

en: Newly uploaded images will be automatically converted to %s.
nl: Nieuw geüploade afbeeldingen worden automatisch geconverteerd naar %s.

en: Next
nl: Volgende

en: Next, click Check Status button below to see if it's working.
nl: Klik daarna op de knop Controleer status hieronder om te zien of het werkt.

en: Next-Gen Conversion
nl: Next-Gen conversie

en: Next-Gen Conversions
nl: Next-Gen conversies

en: Next-Gen Formats
nl: Next-Gen formats

en: Next-Gen Formats activated
nl: Next-Gen formats geactiveerd

en: Next-Gen Formats are WebP - which offers better compatibility, and AVIF for better compression. Unsupported browsers use the original image format.
nl: Next-Gen formats zijn WebP - Dat betere compatibiliteit biedt, en AVIF voor betere compressie. Niet ondersteunde browsers gebruiken het originele format voor afbeeldingen.

en: Next-Gen Formats is active and working well.
nl: Next-Gen formats is actief en werkt goed.

en: Next-Gen Formats is active.
nl: Next-Gen formats is actief.

en: Next-Gen Formats is now active!
nl: Next-Gen formats is nu actief!

en: Next-Gen Formats status has changed.<br/>If you have a page caching plugin or server caching, please clear it to ensure everything works as expected.
nl: Next-Gen Formats status is gewijzigd.<br/>Als u een pagina caching plugin of server caching heeft, wis deze dan om ervoor te zorgen dat alles werkt zoals verwacht.

en: Next-Gen conversion method has been updated.<br/>If you have a page caching plugin or server caching, please clear it to ensure everything works as expected.
nl: Next-Gen conversiemethode is geüpdatet.<br/>Als u een pagina caching plugin of server caching heeft, wis deze dan om ervoor te zorgen dat alles werkt zoals verwacht.

en: Nice work installing Smush! Let's get started by choosing how you want this plugin to work, and then let Smush do all the heavy lifting for you.
nl: Heel goed dat u Smush heeft geïnstalleerd! Laten we beginnen door te kiezen hoe u deze plugin wilt laten werken en Smush vervolgens al het zware werk voor u laten doen.

en: No
nl: Nee

en: No attachment ID was provided.
nl: Er was geen bijlage ID voorzien.

en: No attachment ID was received
nl: Er was geen bijlage ID ontvangen

en: No attachment ID was received.
nl: Geen bijlage ID ontvangen.

en: No attachments found - Upload some images
nl: Geen bijlagen gevonden - Upload wat afbeeldingen

en: No file data found in image meta
nl: Geen bestandsgegevens gevonden in afbeeldingsmeta

en: No images available to restore
nl: Geen afbeeldingen beschikbaar om te herstellen

en: No images available to smush.
nl: Geen afbeeldingen beschikbaar om te comprimeren.

en: No limits, no restrictions
nl: Geen limieten, geen beperkingen

en: No longer required
nl: Niet langer vereist

en: No longer wish to use this feature? Turn it off instantly by hitting Deactivate.
nl: Wilt u deze functie niet langer gebruiken? Schakel het uit door op Deactiveren te klikken.

en: No thanks
nl: Nee bedankt

en: Nonce verification failed
nl: Nonce verificatie mislukt

en: Nonce verification failed.
nl: Nonce verificatie mislukt.

en: None
nl: Geen

en: Noscript Tag
nl: Noscript tag

en: Not found any failed items.
nl: Geen mislukte items gevonden.

en: Not processed
nl: Niet verwerkt

en: Not using your language, or have improvements? Help us improve translations by providing your own improvements %1$shere%2$s.
nl: Gebruikt u uw eigen taal niet of heeft u verbeteringen? Help ons vertalingen te verbeteren door uw eigen verbeteringen %1$shier%2$s aan te bieden.

en: Note: Any PNGs with transparency will be ignored. Smush will only convert PNGs if it results in a smaller file size. The original PNG file will be deleted, and the resulting file will have a new filename and extension (JPEG). %1$sAny hard-coded URLs on your site that contain the original PNG filename will need to be updated manually.%2$s
nl: Opmerking: PNG's met transparantie worden genegeerd. Er wordt alleen geconverteerd als dit resulteert in een kleinere bestandsgrootte. Het resulterende bestand heeft een nieuwe bestandsnaam en extensie (JPEG) en %1$salle hard gecodeerde URL's op uw site die de oorspronkelijke PNG bestandsnaam bevatten, moeten worden geüpdatet.%2$s

en: Note: Backup original images must be enabled in order to bulk restore your images.
nl: Opmerking: back-up originele afbeeldingen moet ingeschakeld zijn om uw afbeeldingen in bulk te kunnen terugzetten.

en: Note: By default we will store a copy of your original uploads just in case you want to revert in the future - you can turn this off at any time.
nl: Opmerking: standaard slaan we een kopie van uw originele uploads op, voor het geval u ze in de toekomst wilt herstellen - u kunt dit op elk gewenst moment uitschakelen.

en: Note: For this feature to work your theme’s background images must be declared correctly using the default %1$swp_attachment%2$s functions.
nl: Opmerking: om deze functie te laten werken, moeten de achtergrondafbeeldingen van uw thema correct worden gedeclareerd met de standaard %1$swp_attachment%2$s functies.

en: Note: For this process to happen automatically you need automatic smushing enabled.
nl: Opmerking: om dit proces automatisch te laten verlopen, moet automatisch smushen zijn ingeschakeld.

en: Note: Image resizing happens automatically when you upload attachments. To support retina devices, we recommend using 2x the dimensions of your image size. Animated GIFs will not be resized as they will lose their animation, please use a tool such as %s to resize then re-upload.
nl: Opmerking: afbeeldingen grootte aanpassen gebeurt automatisch wanneer u bijlagen uploadt. Om retina apparaten te ondersteunen, raden we aan om 2x de afmetingen van uw afbeelding format te gebruiken. Geanimeerde GIF's worden niet aangepast omdat ze dan hun animatie kwijtraken. Gebruik een gereedschap zoals %s om het format te wijzigen en vervolgens opnieuw te uploaden.

en: Note: Images served via the Smush CDN are automatically resized to fit their containers, these will be skipped.
nl: Opmerking: afbeeldingen die vanaf het Smush CDN worden geserveerd worden automatisch aangepast aan hun containers, deze worden overgeslagen.

en: Note: It’s not always easy to make this happen, fix up what you can.
nl: Opmerking: het is niet altijd makkelijk om dit te realiseren, repareer wat u kunt.

en: Note: Smush does not interact with end users on your website. The only input option Smush has is to a newsletter subscription for site admins only. If you would like to notify your users of this in your privacy policy, you can use the information below.
nl: Opmerking: Smush heeft geen interactie met eindgebruikers op uw site. De enige invoeroptie die Smush heeft, is een nieuwsbriefabonnement voor alleen sitebeheerders. Als u uw gebruikers hiervan op de hoogte wilt stellen in uw privacybeleid, dan kunt u de onderstaande informatie gebruiken.

en: Note: Smush will pre-fill the srcset attribute with missing image sizes so for this feature to work, those must be declared properly by your theme and page builder using the %1$scontent width%2$s variable.
nl: Opmerking:Smush vult het srcset attribuut vooraf met ontbrekende afbeeldingsformaten, dus om deze functie te laten werken, moeten deze correct worden gedeclareerd door uw thema en pagina bouwer met behulp van de variabele %1$scontent width%2$s.

en: Note: Smush will use the %1$srest_pre_echo_response%2$s hook to filter images in REST API responses.
nl: Opmerking: Smush gebruikt de %1$srest_pre_echo_response%2$s hook om afbeeldingen te filteren in REST API-reacties.

en: Note: The highlighting will only be visible to administrators – visitors won’t see the highlighting.
nl: Opmerking: de selectie is alleen zichtbaar voor sitebeheerders – bezoekers zullen de selectie niet zien.

en: Note: This data adds to the size of the image. While this information might be important to photographers, it’s unnecessary for most users and safe to remove.
nl: Opmerking: deze gegevens dragen bij aan de grootte van de afbeelding. Hoewel deze informatie belangrijk kan zijn voor fotografen, is het voor de meeste gebruikers niet nodig en veilig om te verwijderen.

en: Note: This feature won’t delete the WebP and AVIF files converted via CDN, only the files generated via the Next-Gen Formats feature.
nl: Let alstublieft op: deze functie verwijdert niet de WebP en AVIF bestanden die geconverteerd zijn via CDN, maar alleen de bestanden die gegenereerd zijn via de Next-Gen formats functie.

en: Note: This will not affect your images, but it will clear the stored LCP data across your entire site.
nl: Opmerking: dit heeft geen invloed op uw afbeeldingen, maar het wist de opgeslagen LCP gegevens op uw hele site.

en: Note: Usage tracking is completely anonymous. We are only tracking what features you are/aren’t using to make our feature decisions more informed.
nl: Opmerking: tracking is volledig anoniem. We houden alleen bij welke functies u wel of niet gebruikt om onze functiekeuzes beter af te stemmen.

en: Note: We will only automatically compress the image sizes selected above.
nl: Opmerking: we comprimeren alleen de hierboven geselecteerde afbeeldingsafmetingen.

en: Note: You can find all the images which couldn't be restored (still smushed) in your %1$sMedia Library%2$s.
nl: Opmerking: u kunt alle afbeeldingen die niet hersteld konden worden (nog steeds gesmusht) vinden in uw %1$sMediabibliotheek%2$s.

en: Note: You won’t lose any images by deactivating, all of your attachments are still stored locally on your own server.
nl: Opmerking: u verliest geen afbeeldingen door te deactiveren, al uw bijlagen zijn nog steeds lokaal opgeslagen op uw eigen server.

en: Note: the wp-admin and wp-includes directories contain core WordPress files and are not selectable. Similarly, the auto-generated media directories in wp-content/uploads are not selectable here as they are processed by Bulk Smush.
nl: Let op: de folders wp-admin en wp-includes bevatten de belangrijkste WordPress bestanden en kunnen niet worden geselecteerd. Ook de automatisch gegenereerde meslide folders in wp-content/uploads kunnen hier niet worden geselecteerd, omdat ze door bulk smush worden verwerkt.

en: Once Smush completes the recheck process it will begin the Smush, it is recommended to keep this page open to initiate bulk image compression.
nl: Zodra Smush het hercontrole proces heeft afgerond, begint het met Smush. Het wordt aanbevolen om deze pagina open te houden om de bulk afbeelding compressie te starten.

en: Once the image has loaded, choose how you want the image to display when it comes into view.
nl: Nadat de afbeelding is geladen, kiest u hoe u de afbeelding wilt weergeven wanneer deze in beeld komt.

en: Once you upload images, reload this page and start playing!
nl: Nadat u afbeeldingen heeft geüpload, herlaad dan deze pagina en ga aan de slag!

en: Optimization is in progress. Please %1$sdo not close this tab or navigate away%2$s from this page, to avoid process failure.
nl: Optimalisatie is bezig. %1$sluit deze tab niet en navigeer niet weg%2$s van deze pagina om te voorkomen dat het proces mislukt.

en: Optimize Largest Contentful Paint (LCP) images
nl: Afbeeldingen met de grootste inhoud (LCP) optimaliseren

en: Optimize images up to 2x more than regular smush with our multi-pass lossy compression.
nl: Optimaliseer afbeeldingen tot 2x meer dan gewone smush met onze multi-pass lossy-compressie.

en: Optimize images up to 5x more than Super Smush with our professional grade multi-pass lossy compression.
nl: Optimaliseer afbeeldingen tot 5x meer dan super Smush met onze professionele multi-pass lossy compressie.

en: Optimize original images
nl: Optimaliseer originele afbeeldingen

en: Optimize the performance of your site and ace that Google PageSpeed score with a full caching suite, automatic asset optimization, and our blazing-fast %d-point CDN.
nl: Optimaliseer de prestaties van uw site en behaal die Google PageSpeed score met een volledige caching suite, automatische optimalisatie van gegevensbronnen en onze razendsnelle %d point CDN.

en: Optimize unlimited images with Smush Pro
nl: Optimaliseer een onbeperkt aantal afbeeldingen met Smush Pro

en: Optimized Percent(%)
nl: Geoptimaliseerd percentage (%)

en: Original Images
nl: Originele afbeeldingen

en: Other
nl: Andere

en: Our PRO-only backup plugin
nl: Onze PRO-only back-up plugin

en: Output Locations
nl: Uitvoer locaties

en: Overcap
nl: Limiet overschreden

en: Oversized
nl: Te groot

en: PNG to JPEG Conversion
nl: PNG naar JPEG conversie

en: PNG to JPG
nl: Png naar JPG

en: Pages
nl: Pagina's

en: Permissions
nl: Rechten

en: Photos often store camera settings in the file, i.e., focal length, date, time and location. Removing EXIF data reduces the file size. Note: it does not strip SEO metadata.
nl: Foto's slaan vaak camera-instellingen in het bestand op, bijv. brandpuntsafstand, datum, tijd en locatie. Als u EXIF-gegevens verwijdert, wordt de bestandsgrootte kleiner. Opmerking: het verwijdert geen SEO-metadata.

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Placeholder image
nl: Plaatshouder afbeelding

en: Play
nl: Afspelen

en: Play video
nl: Video afspelen

en: Please contact our %1$ssupport%2$s team if the issue persists.
nl: Neem contact op met ons %1$sondersteuning%2$s team als het probleem blijft aanhouden.

en: Please note: Some servers have both Apache and NGINX software which may not begin serving WebP images after applying the .htaccess rules. If errors occur after applying the rules, we recommend adding NGINX rules manually.
nl: Let op: sommige servers hebben zowel Apache- als NGINX-software die mogelijk geen WebP afbeeldingen begint te leveren na het toepassen van de.htaccess regels. Als er fouten optreden na het toepassen van de regels, raden we aan NGINX-regels handmatig toe te voegen.

en: Please run Bulk Smush on each subsite to serve existing images as %s.
nl: Voer Bulk Smush uit op elke subsite om bestaande afbeeldingen te serveren als %s.

en: Please tell us why. (Optional)
nl: Vertel ons alstublieft waarom. (Optioneel)

en: Please tell us why. (optional)
nl: Vertel ons alstublieft waarom. (optioneel)

en: Please tell us why. Your feedback helps us improve. %s
nl: Vertel ons alstublieft waarom. Uw feedback helpt ons te verbeteren. %s

en: Please try the %1$s method if you don't have server access or %2$s for further assistance.
nl: Probeer de %1$s methode als uw geen servertoegang heeft of %2$s voor verdere assistentie.

en: Please try the %1$sDirect Conversion%2$s method if you don’t have server access, or %3$scontact support%4$s for further assistance.
nl: Probeer alstublieft de %1$sDirecte Conversie%2$s methode als u geen server toegang heeft, of %3$sneem contact op met ondersteuning%4$s voor verdere hulp.

en: Please try the %s method if you don't have server access.
nl: Probeer de %s methode als uw geen servertoegang heeft.

en: Plugin already installed.
nl: Plugin reeds geïnstalleerd!.

en: Plugin installed successfully.
nl: Plugin succesvol geïnstalleerd.

en: Plugin not found.
nl: Plugin niet gevonden.

en: Post Thumbnail
nl: Bericht thumbnail

en: Post Types
nl: Berichttypen

en: Post, Pages & URLs
nl: Bericht, pagina's en URL's

en: Posts
nl: Berichten

en: Potential Phar PHP Object Injection detected
nl: Potentiële Phar PHP Object Injection gedetecteerd

en: Prefer not to use Smush CDN? Our standalone WebP feature allows you to serve next-gen images without sacrificing quality. You can also gracefully fall back to the older image formats for browsers that aren't compatible.
nl: Liever geen Smush CDN gebruiken? Met onze standalone WepP functie kunt u next gen afbeeldingen serveren zonder aan kwaliteit in te boeten. U kunt ook netjes terugvallen op de oudere afbeelding formats voor browsers die niet compatibel zijn.

en: Preload
nl: Vooraf laden

en: Preload Critical Images
nl: Voorladen kritieke afbeeldingen

en: Preload helps to improve the Largest Contentful Paint (LCP) metric by optimizing images that often form the main viewport content. Since LCP measures the rendering time of the largest visible element, Smush helps to achieve Google's recommended 2.5-second benchmark for good user experience.
nl: Preload helpt de largest contentful paint (LCP) statistiek te verbeteren door afbeeldingen te optimaliseren die vaak de belangrijkste viewport inhoud vormen. Omdat LCP de rendertijd van het grootste zichtbare element meet, helpt Smush om de door Google aanbevolen benchmark van 2,5 seconden voor een goede gebruikerservaring te halen.

en: Premium Support
nl: Premium ondersteuning

en: Preset Configs
nl: Vooraf ingestelde configuraties

en: Prevent specific images from being served via CDN.
nl: Voorkomen dat specifieke afbeeldingen via CDN worden geserveerd.

en: Previous
nl: Vorige

en: Privacy Policy
nl: Privacybeleid

en: Pro Features
nl: Pro functies

en: Process images 2x faster, leave this page while Bulk Smush runs in the background, and serve streamlined next-gen images via Smush’s %d-point CDN and Next-Gen Formats features.
nl: Verwerk afbeeldingen 2x sneller, verlaat deze pagina terwijl Bulk Smush op de achtergrond draait, en serveer gestroomlijnde next-gen afbeeldingen via Smush's %d punt CDN en Next-Gen Formats functies.

en: Progress:
nl: Vooruitgang:

en: Quit
nl: Beëindigen

en: Quit setup
nl: Sluit setup af

en: RESUME
nl: HERVATTEN

en: Rate Smush
nl: Smush beoordelen

en: Rate our plugin
nl: Waardeer onze plugin

en: Re-Check Images
nl: Afbeeldingen opnieuw controleren

en: Re-check Images
nl: Afbeeldingen opnieuw controleren

en: Re-check Now
nl: Nu opnieuw controleren

en: Re-check status
nl: Controleer de status opnieuw

en: Rebrand, customize, and white label WordPress without code.
nl: WordPress rebranden, aanpassen en white labelen zonder code.

en: Recommended performance config for every site.
nl: Aanbevolen prestatie configuratie voor elke site.

en: Reconfigure
nl: Opnieuw configureren

en: Reduce image file sizes, improve performance and boost your SEO using the free <a href="https://wpmudev.com/">WPMU DEV</a> WordPress Smush API.
nl: Verklein de grootte van afbeeldingsbestanden, verbeter de prestaties en verbeter uw SEO met behulp van de gratis <a href="https://wpmudev.com/">WPMU DEV</a> WordPress Smush API.

en: Reduced by %1$s (%2$01.1f%%)
nl: Verkleind met %1$s (%2$01.1f%%)

en: Reduced by %1$s (%2$s)
nl: Verkleind met %1$s (%2$s)

en: Reload Apache.
nl: Herlaad Apache.

en: Reload NGINX.
nl: Herlaad NGINX.

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove all LCP data from the database. Use this option if you've made image optimisations and want to ensure Smush identifies new critical images.
nl: Verwijder alle LCP gegevens uit de database. Gebruik deze optie als uw afbeeldingen heeft geoptimaliseerd en ervoor wilt zorgen dat Smush nieuwe kritieke afbeeldingen herkent.

en: Remove file
nl: Bestand verwijderen

en: Rename Config
nl: Config hernoemen

en: Renew Membership
nl: Lidmaatschap vernieuwen

en: Replace Video Embed with preview images
nl: Video insluiten vervangen door voorbeeldafbeeldingen

en: Replace YouTube or Vimeo iframes with preview images
nl: Vervang iframes van YouTube of Vimeo door voorbeeldafbeeldingen

en: Request failed. Status: %s. Please reload the page and try again.
nl: Aanvraag is mislukt. Status: %s. Laad de pagina opnieuw en probeer het opnieuw.

en: Required fields are missing.
nl: Vereiste velden ontbreken.

en: Reset Factory Settings
nl: Standaardinstellingen resetten

en: Reset Settings
nl: Reset instellingen

en: Reset settings
nl: Instellingen resetten

en: Resize
nl: Formaat aanpassen

en: Resize original images
nl: Formaat aanpassen originele afbeeldingen

en: Resize, optimize and compress all of your images to the max.
nl: Verklein, optimaliseer en comprimeer al uw afbeeldingen tot het maximum.

en: Resmush Count
nl: Resmush aantal

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restore Thumbnails
nl: Thumbnails Herstellen

en: Restore complete
nl: Herstellen voltooid

en: Restore original image
nl: Originele afbeelding herstellen

en: Restoring %s image | Restoring %s images
nl[0]: %s afbeelding aan het terugzetten
nl[1]: %s afbeeldingen aan het terugzetten

en: Restoring all images
nl: Alle afbeeldingen aan het terugzetten

en: Restoring image...
nl: Afbeelding aan het herstellen...

en: Restoring images...
nl: Afbeeldingen herstellen...

en: Resume
nl: Hervatten

en: Resume Bulk Smush
nl: Hervatten bulk smush

en: Resume scan
nl: Scan hervatten

en: Resume scan.
nl: Scan hervatten.

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Revert Next-Gen Conversion
nl: Conversie volgende generatie terugdraaien

en: Revert back to previous state
nl: Terugkeren naar de vorige toestand

en: Run "wp smush compress" to smush all images.
nl: Voer "wp smush compress" uit om alle afbeeldingen te smushen.

en: SEO health audit reports
nl: SEO gezondheid audit rapporten

en: Save
nl: Opslaan

en: Save & Activate
nl: Opslaan & activeren

en: Save Config
nl: Configuratie opslaan

en: Save a ton of space by not storing over-sized images on your server. Set a maximum height and width for all images uploaded to your site so that any unnecessarily large images are automatically resized before they are added to the media gallery. This setting does not apply to images smushed using Directory Smush feature.
nl: Bespaar een hoop opslagruimte door geen te grote afbeeldingen op uw server op te slaan. Stel een maximale hoogte en breedte in voor alle afbeeldingen die naar uw site worden geüpload, zodat onnodig grote afbeeldingen automatisch worden verkleind voordat ze aan uw mediablibliotheek worden toegevoegd. Deze instelling is niet van toepassing op afbeeldingen die gesmusht worden met de map-smush functie.

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save config
nl: Configuratie opslaan

en: Save your current settings configuration. You’ll be able to then download and apply it to your other sites.
nl: Sla de configuratie van uw huidige instellingen op. U kunt het vervolgens downloaden en toepassen op uw andere sites.

en: Saving
nl: Besparen

en: Saving changes...
nl: Wijzigingen opslaan...

en: Savings
nl: Besparing

en: Savings Percent(%)
nl: Bespaard percentage (%)

en: Scan Failed!
nl: Scan mislukt!

en: Scan Hasn’t Finished Yet!
nl: Scan is nog niet afgerond!

en: Scan failed due to limited resources on your site. We have adjusted the scan to use fewer resources the next time. %1$sPlease retry or refer to our %2$stroubleshooting guide%3$s to help resolve this.%4$s
nl: Scan mislukt vanwege beperkte gegevensbronnen op uw site. We hebben de scan aangepast zodat hij de volgende keer minder gegevensbronnen gebruikt. %1$sProbeer opnieuw of raadpleeg onze %2$shandleiding voor probleemoplossing%3$s om dit op te lossen.%4$s

en: Scan failed due to limited resources on your site. We have adjusted the scan to use fewer resources the next time. Please retry or refer to our %1$stroubleshooting guide%2$s to help resolve this.
nl: Scan mislukt vanwege beperkte gegevensbronnen op uw site. We hebben de scan aangepast zodat er de volgende keer minder gegevensbronnen worden gebruikt. Probeer het alstublieft opnieuw of raadpleeg onze %1$sgids voor probleemoplossing%2$s om dit op te lossen.

en: Scanning Media Library
nl: Mediabibliotheek scannen

en: Scheduled malware scanning
nl: Gepland scannen op malware

en: Secure and protect your site from malicious hackers and bots.
nl: Beveilig en bescherm uw site tegen kwaadaardige hackers en bots.

en: Select
nl: Selecteren

en: Select a directory you'd like to Smush.
nl: Selecteer een map die u wilt smushen.

en: Select an image to view Smush stats.
nl: Selecteer een afbeelding om Smush stats te bekijken.

en: Selected:
nl: Geselecteerd:

en: Serve %1$s versions of your images to supported browsers, and gracefully fall back on JPEGs and PNGs for browsers that don't support %1$s.
nl: Serveer %1$s versies van uw afbeeldingen aan ondersteunde browsers, en val soepel terug op JPEGs en PNGs voor browsers die %1$s niet ondersteunen.

en: Serve Next-Gen images directly from your server to supported browsers with one click, while seamlessly switching to original images for older browsers, all without relying on a CDN.
nl: Serveer Next-Gen afbeeldingen rechtstreeks vanaf uw server naar ondersteunde browsers met één klik, terwijl u naadloos overschakelt naar originele afbeeldingen voor oudere browsers, allemaal zonder afhankelijk te zijn van een CDN.

en: Serve Next-Gen images directly from your server to supported browsers without any server configuration.
nl: Serveer Next-Gen afbeeldingen rechtstreeks van uw server naar ondersteunde browsers zonder enige configuratie van de server.

en: Serve Next-Gen images directly from your server to supported browsers. Requires server configuration.
nl: Serveer Next-Gen afbeeldingen rechtstreeks van uw server naar ondersteunde browsers. Vereist configuratie van de server.

en: Serve WebP & AVIF formats with Next-Gen Conversion
nl: WebP & AVIF formats serveren met Next-Gen conversie

en: Serve WebP and AVIF images directly from your server to supported browsers, while seamlessly switching to original images for those without WebP or AVIF support. All without relying on a CDN or any server configuration.
nl: Lever WebP en AVIF afbeeldingen direct vanaf uw server aan ondersteunde browsers, terwijl uw naadloos overschakelt naar originele afbeeldingen voor degenen zonder WebP of AVIF ondersteuning. Alles zonder afhankelijk te zijn van een CDN of enige serverconfiguratie.

en: Serve WebP and AVIF version of images in the browsers that support it and fall back to JPEGs and PNGs for unsupported browsers.
nl: Geef WebP en AVIF versies van afbeeldingen weer in de browsers die het ondersteunen en val terug op JPEG's en png's voor niet-ondersteunde browsers.

en: Serve background images from the CDN
nl: Serveer achtergrondafbeeldingen van het CDN

en: Serve images 2X faster with Smush Pro’s CDN
nl: Afbeeldingen 2X sneller serveren met het CDN van Smush Pro

en: Serve images closer to visitors and boost site speed with our %1$d-point CDN. Exclusive %2$s welcome discount for Smush free users. Limited time only.
nl: Serveer afbeeldingen dichter bij bezoekers en verhoog de sitesnelheid met ons %1$d-point CDN. Exclusieve %2$s welkomstkorting voor Smush gratis gebruikers. Alleen beperkte tijd.

en: Serve images faster with Ultra Compression
nl: Afbeeldingen sneller serveren met Ultra Compression

en: Serve images faster with Ultra compression
nl: Afbeelding sneller met Ultra compressie

en: Serve next-gen WebP images (without Smush CDN)
nl: Serveer next-gen WebP afbeeldingen (zonder Smush CDN)

en: Server Configuration
nl: Server configuratie

en: Server Type
nl: Servertype

en: Server configurations haven't been applied yet. Configure now to start serving images in WebP format.
nl: Server configuraties zijn nog niet toegepast. Configureer nu om afbeeldingen in WebP format te gaan serveren.

en: Server configurations haven't been applied yet. Make configurations to start serving images in WebP format.
nl: Serverconfiguraties zijn nog niet toegepast. Maak onderstaande configuraties om afbeeldingen in WebP format weer te geven.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Share %1$sanonymous%2$s usage data to help us improve your Smush experience (recommended).
nl: Deel %1$sanonieme%2$s gebruiksgegevens om ons te helpen uw Smush ervaring te verbeteren (aanbevolen).

en: Show Smush stats in Gutenberg blocks
nl: Smush stats weergeven in Gutenberg blokken

en: Show in bulk Smush
nl: Weergeven in bulk smush

en: Showing 20 of %d failed optimizations. Fix or remove these images and run another Directory Smush.
nl: 20 van %d mislukte optimalisaties worden weergegeven. Corrigeer of verwijder deze afbeeldingen en voer nog een map-smush uit.

en: Since your site is hosted with WPMU DEV, we already have done the configurations steps for you. The only step for you would be to create WebP images below.
nl: Omdat uw site bij WPMU DEV gehost wordt, hebben we de configuratiestappen voor u al gedaan. De enige stap voor u zou zijn om hieronder WebP afbeeldingen te maken.

en: Site crawler SEO scan & reports
nl: Site crawler SEO scan & rapporten

en: Sites Optimized
nl: Geoptimaliseerde sites

en: Skip & Deactivate
nl: Overslaan & deactiveren

en: Skip ignored file.
nl: Genegeerd bestand overslaan.

en: Skip this, I’ll set it up later
nl: Sla dit over, zal ik het later instellen

en: Skipped (%1$s), file size limit of %2$s exceeded
nl: Overgeslagen (%1$s), bestand grootte limiet van %2$s overschreden

en: Skipped (%s), File not found.
nl: Overgeslagen (%s), bestand niet gevonden.

en: Skipped (%s), file size limit of 256mb exceeded
nl: Overgeslagen (%s), bestandsgrootte overschrijdt de limiet van 256 MB

en: Skipped (%s), file size limit of 5mb exceeded
nl: Overgeslagen (%s), bestandsgrootte limiet van 5mb overschreden

en: Skipped animated file.
nl: Animatiebestand overgeslagen.

en: Skipped due to a timeout error. You can increase the request timeout to make sure Smush has enough time to process larger files. define('WP_SMUSH_TIMEOUT', 150);
nl: Overgeslagen vanwege een time-outfout. U kunt de time-out van het verzoek verhogen om ervoor te zorgen dat Smush voldoende tijd heeft om grotere bestanden te verwerken. define('WP_SMUSH_API_TIMEOUT', 150);

en: Skipped with %s filter.
nl: Overgeslagen met %s filter.

en: Skipped with wp_smush_image filter
nl: Overgeslagen met wp_smush_image filter

en: Skipped: Image is already optimized.
nl: Overgeslagen: afbeelding is al geoptimaliseerd.

en: Skipped: Smushed file is larger than the original file.
nl: Overgeslagen: smushed bestand is groter dan het originele bestand.

en: Smart auto-resize images to fit image containers perfectly.
nl: Slim automatisch formaat aanpassen zodat afbeeldingen perfect in de afbeeldingcontainers passen.

en: Smush Free was deactivated. You have Smush Pro active!
nl: De gratis versie van Smush is gedeactiveerd. Smush Pro is nu actief!

en: Smush Logo
nl: Smush logo

en: Smush Mode
nl: Smush modus

en: Smush Now
nl: Nu smushen

en: Smush Now!
nl: Nu smushen!

en: Smush Pro requires the WPMU DEV Dashboard plugin to unlock pro features. Please make sure you have installed, activated and logged into the Dashboard.
nl: Smush Pro vereist de WPMU DEV Dashboard plugin om pro functies te ontgrendelen. Zorg ervoor dat u het dashboard heeft geïnstalleerd, geactiveerd en bent ingelogd op het dashboard.

en: Smush Pro supports hosting images on Amazon S3 and optimizating NextGen Gallery images directly through NextGen Gallery settings. Try it with a WPMU DEV membership today!
nl: Smush Pro ondersteunt het hosten van afbeeldingen op Amazon S3 en optimaliseert NextGen Gallery afbeeldingen rechtstreeks via de NextGen Gallery instellingen. Probeer het vandaag nog met een WPMU DEV lidmaatschap!

en: Smush Pro supports hosting images on Amazon S3 and optimizing NextGen Gallery images directly through NextGen Gallery settings.
nl: Smush Pro ondersteunt het hosten van afbeeldingen op Amazon S3 en het optimaliseren van NextGen Gallery afbeeldingen rechtstreeks via NextGen Gallery instellingen.

en: Smush Stats
nl: Smush stats

en: Smush Updated Modal
nl: Smush modal geüpdatet

en: Smush Upsell Icon
nl: Smush upsell pictogram

en: Smush can automatically apply WebP conversion rules for Apache servers by writing to your .htaccess file. Alternatively, switch to Manual to apply these rules yourself.
nl: Smush kan automatisch WebP conversieregels toepassen voor Apache-servers door uw .htaccess bestand te schrijven. U kunt ook overschakelen naar Handmatig om deze regels zelf toe te passen.

en: Smush can automatically convert and serve your images as WebP or AVIF to compatible browsers.
nl: Smush kan uw afbeeldingen automatisch converteren en serveren als WebP of AVIF naar compatibele browsers.

en: Smush can automatically replace image URLs when fetched via REST API endpoints.
nl: Smush kan afbeeldings-URL's automatisch vervangen wanneer deze via REST API-eindpunten worden opgehaald.

en: Smush data corrupted, try again.
nl: Smush gegevens corrupt, probeer het opnieuw.

en: Smush data.
nl: Smush gegevens.

en: Smush has encountered a %s error while attempting to compress the selected images.
nl: Smush is een %s fout tegengekomen bij het comprimeren van de geselecteerde afbeeldingen.

en: Smush image including original file
nl: Afbeelding smushen inclusief origineel bestand

en: Smush images down to size for faster page loading.
nl: Afbeeldingen verkleinen voor het sneller laden van de pagina.

en: Smush images faster with parallel image optimization
nl: Sneller afbeeldingen verkleinen met parallelle afbeeldingsoptimalisatie

en: Smush images in the background
nl: Smush afbeeldingen op de achtergrond

en: Smush images that aren't located in your uploads folder.
nl: Smush afbeeldingen die niet in uw upload map staan.

en: Smush individual images via your %1$sManage Galleries%2$s section
nl: Smush individuele afbeeldingen via de %1$sBeheer Galerijen%2$s sectie

en: Smush individual images via your %1$sMedia Library%2$s
nl: Smush individuele afbeeldingen via de %1$sMediablibliotheek%2$s

en: Smush looks for additional savings and automatically converts PNG files to JPEG if it will further reduce the size without a visible drop in quality. Now that's smart image compression.
nl: Smush zoekt naar extra besparingen en converteert PNG-bestanden automatisch naar JPEG als het de grootte verder verkleint zonder zichtbaar kwaliteitsverlies. Dat is nu slimme afbeeldingcompressie.

en: Smush request timed out. You can try setting a higher value ( > 60 ) for `WP_SMUSH_TIMEOUT`.
nl: Smush verzoek time-out. U kunt proberen een hogere waarde ( > 60 ) in te stellen voor 'WP_SMUSH_API_TIMEOUT'.

en: Smush sends images to the WPMU DEV servers to optimize them for web use. This includes the transfer of EXIF data. The EXIF data will either be stripped or returned as it is. It is not stored on the WPMU DEV servers.
nl: Smush stuurt afbeeldingen naar de WPMU DEV-servers om ze te optimaliseren voor gebruik op het web. Dit omvat de overdracht van EXIF-gegevens. De EXIF-gegevens worden ofwel gestript of weer ongewijzigd mee terug verzonden. Het wordt niet opgeslagen op de WPMU DEV-servers.

en: Smush uses a third-party email service (Drip) to send informational emails to the site administrator. The administrator's email address is sent to Drip and a cookie is set by the service. Only administrator information is collected by Drip.
nl: Smush maakt gebruik van een e-mailservice van derden (Drip) om informatieve e-mails te verzenden naar de sitebeheerder. Het e-mailadres van de beheerder wordt naar Drip verzonden en er wordt een cookie ingesteld door de service. Er wordt door Drip alleen informatie van beheerders verzameld.

en: Smush uses the Stackpath Content Delivery Network (CDN). Stackpath may store web log information of site visitors, including IPs, UA, referrer, Location and ISP info of site visitors for 7 days. Files and images served by the CDN may be stored and served from countries other than your own. Stackpath's privacy policy can be found %1$shere%2$s.
nl: Smush maakt gebruik van het StackPath Content Delivery Network (CDN). StackPath kan webloginformatie van sitebezoekers gedurende 7 dagen opslaan, inclusief IP-adressen, UA, verwijzer, locatie en ISP-info. Bestanden en afbeeldingen die door het CDN worden geserveerd, kunnen worden opgeslagen en geserveerd vanuit andere landen. Het privacybeleid van StackPath is %1$shier%2$s te vinden.

en: Smush was successful but we were unable to save from URL: %s.
nl: Smush was succesvol, maar we konden de URL niet opslaan: %s.

en: Smush was successful but we were unable to save the file due to a file system error: [%s].
nl: Smush was succesvol, maar we konden het bestand niet opslaan vanwege een fout in het bestandssysteem: [%s].

en: Smush was unable to activate background processing on your site as your web hosting provider is using an old version of MySQL on your server (version %1$s). We highly recommend contacting your hosting provider to upgrade MySQL to version %2$s or higher to optimize images in the background.
nl: Smush kon de achtergrondverwerking op uw site niet activeren omdat uw webhosting provider een oude versie van mySQL op uw server gebruikt (versie %1$s). We raden aan contact op te nemen met uw hosting provider om mySQL te upgraden naar versie %2$s of hoger om afbeeldingen op de achtergrond te optimaliseren.

en: Smush was unable to activate parallel processing on your site as your web hosting provider has disabled the %s function on your server. We highly recommend contacting your hosting provider to enable that function to optimize images on your site faster.
nl: Parallelle verwerking kan niet geactiveerd worden op uw site omdat uw webhostingprovider de %s functie heeft uitgeschakeld op de server. Neem contact op met uw hostingprovider om deze functie in te schakelen om afbeeldingen op uw site sneller te optimaliseren.

en: Smush will automatically check for any images that need re-smushing.
nl: Smush zal automatisch controleren op afbeeldingen die opnieuw gesmusht moeten worden.

en: Smush works its magic in the background, converting images to %s. This may take a moment, but the optimization is worth it.
nl: Smush doet zijn werk op de achtergrond en converteert afbeeldingen naar %s. Dit kan even duren, maar de optimalisatie is het waard.

en: Smush: All images
nl: Smush: alle afbeeldingen

en: Smush: Bulk ignored
nl: Smush: bulk genegeerd

en: Smush: Failed Processing
nl: Smush: mislukte verwerking

en: Smush: Not processed
nl: Smush: niet verwerkt

en: Smushing all images
nl: Alle afbeeldingen smushen

en: Smushing first %d images
nl: De eerste %d afbeeldingen smushen

en: Smushing image ID: %d | Smushing images %s
nl[0]: Afbeelding ID smushen: %d

en: Smushing image...
nl: Afbeelding aan het smushen...

en: Smushing in progress
nl: Bezig met smushen

en: Smushing in progress...
nl: Smushen in werking..

en: Some images might need to be rechecked to ensure statistical data is accurate.
nl: Sommige afbeeldingen moeten misschien opnieuw gecontroleerd worden om er zeker van te zijn dat de statistische gegevens kloppen.

en: Something went wrong with the request.
nl: Er ging iets mis met de aanvraag.

en: Something went wrong with the request. Please reload the page and try again.
nl: Er is iets misgegaan met de aanvraag. Laad de pagina opnieuw en probeer het opnieuw.

en: Space-efficient backups that happen effortlessly while you sleep.
nl: Ruimte-efficiënte back-ups die moeiteloos worden gemaakt terwijl u slaapt.

en: Specify URLs of the pages or posts you want to disable preload on.
nl: Geef URL's op van de pagina's of berichten waarvoor u voorladen wilt uitschakelen.

en: Specify keywords from the image code - classes, IDs, filenames, source URLs or any string of characters - to exclude from CDN (case-sensitive).
nl: Specificeer keywords uit de afbeeldingcode - Klassen, ID's, bestandsnamen, bron URL's of een willekeurige string van tekens - Om uit te sluiten van CDN (hoofdlettergevoelig).

en: Specify keywords from the image or iframe code - classes, IDs, filenames, source URLs or any string of characters - to exclude from lazy loading (case-sensitive).
nl: Specificeer keywords uit de afbeelding of iframe code - klassen, ID's, bestandsnamen, bron URL's of een willekeurige string van tekens - om uit te sluiten van lazy-loading (hoofdlettergevoelig).

en: Speed up your site with smarter video loading! YouTube and Vimeo embeds now load only when needed—boosting initial page speed and helping you pass audits like Defer offscreen images and Reduce render-blocking resources.
nl: Versnel uw site met het slimmer laden van Video's! YouTube en Vimeo insluitingen worden nu alleen geladen wanneer dat nodig is, waardoor de initiële pagina'snelheid wordt verhoogd en uw audits zoals uitstellen van offscreen afbeeldingen en verminderen van renderblokkerende gegevensbronnen kunt doorstaan.

en: Spinner image
nl: Spinner afbeelding

en: Spread over %d locations for instant worldwide delivery.
nl: Verspreid over %d locaties voor onmiddellijke wereldwijde levering.

en: Starting bulk restoration ...
nl: Bulkherstel starten...

en: Starting media library scan
nl: Scan mediabibliotheek starten

en: Starting restoration ...
nl: Terugzetten starten...

en: Starting smush ...
nl: Beginnen met smush...

en: Step %s
nl: Stap %s

en: Still having trouble?
nl: Heeft u nog steeds problemen?

en: Stop current bulk smush process.
nl: Huidig bulk smush proces stoppen.

en: Store backups for 50 days
nl: Bewaar back-ups voor 50 dagen

en: Storing your image on S3 buckets using %1$sWP Offload Media%2$s? Smush can detect and smush those assets for you, including when you're removing files from your host server.
nl: Slaat u uw afbeelding op in S3-buckets met %1$sWP Offload Media%2$s? Smush kan deze bronnen voor u detecteren en smushen, ook wanneer u bestanden van uw server verwijdert.

en: Streamline your images with Smush CDN
nl: Stroomlijn uw afbeeldingen met Smush CDN

en: Strip my image metadata
nl: De metagegevens van mijn afbeeldingen verwijderen

en: Submit & Deactivate
nl: Indienen & deactiveren

en: Subsite Controls
nl: Subsite-instellingen

en: Subsite admins can override all module settings.
nl: Subsite beheerders kunnen alle module-instellingen overschrijven.

en: Subsite admins can't override any module settings and will always inherit your network settings.
nl: Subsite beheerders kunnen geen module-instellingen overschrijven en zullen altijd uw netwerkinstellingen overnemen.

en: Super-Smush
nl: Super-smush

en: Super-Smushed images
nl: Super-gesmushte afbeeldingen

en: Supported Media Types
nl: Ondersteunde mediatypes

en: Surveys, subscriptions, feedback, quizzes: Forminator makes it easy.
nl: Enquêtes, inschrijvingen, feedback, quizzen: Forminator maakt het u gemakkelijk.

en: Take a load off your server by delivering your images from our blazingly-fast CDN. The Smush CDN is a multi-location network ensuring faster delivery of site content, as users will be served optimized and cached versions of files from the server closest to them.
nl: Ontlast uw server door uw afbeeldingen te serveren via ons razendsnelle CDN. Het CDN is een netwerk met meerdere locaties dat zorgt voor een snellere levering van site inhoud, omdat gebruikers geoptimaliseerde en gecachte versies van bestanden krijgen vanaf de server die zich het dichtst bij hen bevindt.

en: Take the mystery out of optimizing your site.
nl: Haal het mysterie uit het optimaliseren van uw site.

en: Temporary deactivation for debugging
nl: Tijdelijke deactivering voor debuggen

en: Terms of Service
nl: Servicevoorwaarden

en: Thanks :)
nl: Bedankt :)

en: Thanks to Background Optimization, you can leave the plugin interface while images are still being compressed. Smush will continue to work its magic in the background, leaving you free to do other things!
nl: Dankzij achtergrond optimalisatie kunt u de plugin interface verlaten terwijl de afbeeldingen nog steeds worden gecomprimeerd. Smush blijft op de achtergrond zijn werk doen, zodat u andere dingen kunt doen!

en: The .htaccess file doesn't contain the WebP rules from Smush.
nl: Het .htaccess bestand bevat niet de WebP-regels van Smush.

en: The Hub
nl: De hub

en: The WPMU DEV Team.
nl: Het WPMU DEV team.

en: The background process is cancelled.
nl: Het achtergrondproces wordt geannuleerd.

en: The bulk compress you actioned has successfully completed. Here’s a quick summary of the results:
nl: De bulkcompressie die u heeft uitgevoerd is succesvol afgerond. hier is een korte samenvatting van de resultaten:

en: The bulk smush you actioned has successfully completed. Here’s a quick summary of the results:
nl: De bulk smush die u heeft uitgevoerd is succesvol afgerond. hier is een snelle samenvatting van de resultaten:

en: The config name is required
nl: De configuratienaam is vereist

en: The configs file is required
nl: Het configuratiebestand is vereist

en: The file must be a JSON.
nl: Het bestand moet een JSON zijn.

en: The following configurations are for NGINX servers. If you do not have access to your NGINX config files you will need to contact your hosting provider to make these changes.
nl: De volgende configuraties zijn voor NGINX servers. Als u geen toegang heeft tot uw NGINX config bestanden zult u contact moeten opnemen met uw hosting provider om deze veranderingen aan te brengen.

en: The free version of Smush only allows you to compress %1$d images at a time. %2$s to compress %3$sunlimited images at once%4$s or click Resume to compress another %1$d images. %5$s
nl: Met de gratis versie van Smush kunt u alleen %1$d afbeeldingen tegelijk comprimeren. %2$s om %3$sonbeperkt afbeeldingen tegelijk te comprimeren%4$s of klik op hervatten om nog een %1$d afbeeldingen te comprimeren. %5$s

en: The given config ID does not exist
nl: De opgegeven configuratie ID bestaat niet

en: The image editor was unable to save the image: %s
nl: De afbeeldingen editor kon de afbeelding niet opslaan: %s

en: The images are served in WebP format.
nl: De afbeeldingen worden geserveerd in WebP format.

en: The images listed below are being resized to fit a container. To avoid serving oversized or blurry images, try to match the images to their container sizes.
nl: De onderstaande afbeeldingen worden aangepast zodat ze in hun container passen. Om te grote of wazige afbeeldingen te voorkomen, probeert u de afbeeldingen aan hun containergroottes aan te passen.

en: The mime type %s is not supported by Smush.
nl: De mime type %s wordt niet ondersteund door Smush.

en: The new file [%1$s](%2$s) is larger than the original file [%3$s](%4$s).
nl: Het nieuwe bestand [%1$s](%2$s) is groter dan het originele bestand [%3$s](%4$s).

en: The number of images analyzed during the bulk compress.
nl: Het aantal geanalyseerde afbeeldingen tijdens de bulk compressie.

en: The number of images analyzed during the bulk smush.
nl: Het aantal geanalyseerde afbeeldingen tijdens de bulk smush.

en: The number of images successfully compressed.
nl: Het aantal succesvol gecomprimeerde afbeeldingen.

en: The number of images unsuccessfully compressed (find out why below).
nl: Het aantal afbeeldingen dat niet succesvol is gecomprimeerd (lees hieronder waarom).

en: The number of images unsuccessfully compressed.
nl: Het aantal afbeeldingen dat niet succesvol is gecomprimeerd.

en: The page these settings belong to is missing.
nl: De pagina waartoe deze instellingen behoren, ontbreekt.

en: The provided configs list isn’t correct. Please make sure the uploaded file is the correct one.
nl: De opgegeven configuratielijst is niet correct. Zorg ervoor dat het geüploade bestand het juiste is.

en: The request is taking longer than expected. Please check back in a few moments.
nl: De aanvraag duurt langer dan verwacht. Kom alstublieft over enkele ogenblikken terug.

en: The resized image [%1$s](%2$s) is larger than the original image [%3$s(%4$d)](%5$s).
nl: De aangepaste afbeelding [%1$s](%2$s) is groter dan de originele afbeelding [%3$s(%4$d)](%5$s).

en: The resized image [%s] does not exist.
nl: De aangepaste afbeelding [%s] bestaat niet.

en: The rules have been applied successfully.
nl: De regels zijn met succes toegepast.

en: The rules have been applied, but the images are still not being served in WebP format. We recommend that you contact your hosting provider to learn more about the cause of this problem.
nl: De regels zijn toegepast, maar de afbeeldingen worden nog steeds niet geserveerd in WebP format. We raden u aan contact op te nemen met uw hosting provider voor meer informatie over de oorzaak van dit probleem.

en: The server rules have been applied but the server doesn't seem to be serving your images as WebP. We recommend contacting your hosting provider to learn more about the cause of this issue.
nl: De serverregels zijn toegepast, maar de server lijkt uw afbeeldingen niet als WebP te dienen. We raden u aan contact op te nemen met uw hostingprovider voor meer informatie over de oorzaak van dit probleem.

en: The setup for Next-Gen Formats feature is inactive. Complete the setup to activate the feature.
nl: De setup voor de Next-Gen Formats functie is inactief. Voltooi de setup om de functie te activeren.

en: The tab these settings belong to is missing.
nl: De tab waartoe deze instellingen behoren, ontbreekt.

en: The uploaded config must have a name and a set of settings. Please make sure the uploaded file is the correct one.
nl: De geüploade configuratie moet een naam en een set instellingen hebben. Zorg ervoor dat het geüploade bestand het juiste is.

en: The uploaded file is not a %s Config. Please make sure the uploaded file is correct.
nl: Het geüploade bestand is geen %s Config. Controleer of het geüploade bestand correct is.

en: There was a problem getting the selected directories
nl: Er is een probleem opgetreden bij het ophalen van de geselecteerde mappen

en: There was an error decoding the file.
nl: Er is een fout opgetreden bij het decoderen van het bestand.

en: There was an error getting the contents of the file.
nl: Er is een fout opgetreden bij het krijgen van de inhoud van het bestand.

en: This blockage may be caused by an active plugin, firewall, or file permission setting. Disable or reconfigure the blocker before trying again.
nl: Deze blokkade kan veroorzaakt worden door een actieve plugin, firewall, of instelling van bestandstoestemmingen. Schakel de blokkering uit of herconfigureer hem voordat u het opnieuw probeert.

en: This can significantly improve loading time if there are a lot of embedded videos on a page.
nl: Dit kan de laadtijd aanzienlijk verbeteren als er veel ingesloten Video's op een pagina staan.

en: This feature stops offscreen images from loading until a visitor scrolls to them. Make your page load faster, use less bandwidth and fix the “defer offscreen images” recommendation from a Google PageSpeed test.
nl: Deze functie stopt het laden van offscreen-afbeeldingen totdat een bezoeker er naar toe scrolt. Laat uw pagina sneller laden, gebruik minder bandbreedte en corrigeer de aanbeveling "afbeeldingen uitstellen" van de Google PageSpeed-test.

en: This image is too large for its container. Adjust the image dimensions to %1$s x %2$spx for optimal results.
nl: Deze afbeelding is te groot voor zijn container. Pas de afbeelding aan met de volgende dimensies: %1$s x %2$spx voor een optimaal resultaat.

en: This image is too small for its container. Adjust the image dimensions to %1$s x %2$spx for optimal results.
nl: Deze afbeelding is te klein voor zijn container. Pas de afbeelding aan met de volgende dimensies: %1$s x %2$spx voor een optimaal resultaat.

en: This stage is already completed.
nl: Dit stadium is al afgerond.

en: This user can not delete all AVIF images.
nl: Deze gebruiker kan niet alle AVIF afbeeldingen verwijderen.

en: This user can not delete all WebP images.
nl: Deze gebruiker kan niet alle WebP afbeeldingen verwijderen.

en: This will add functionality to your website that highlights images that are either too large or too small for their containers.
nl: Dit voegt functionaliteit toe aan uw site die afbeeldingen selecteert die of te groot of te klein zijn voor hun containers.

en: Timeout error. You can increase the request timeout to make sure Smush has enough time to process larger files. `define('WP_SMUSH_TIMEOUT', 150);`
nl: Time-outfout. U kunt de time-out van de aanvraag verlengen om ervoor te zorgen dat Smush voldoende tijd heeft om grotere bestanden te verwerken. `define ('WP_SMUSH_API_TIMEOUT', 150);`

en: Tired of saving, downloading and uploading your configs across your sites? WPMU DEV members use The Hub to easily apply configs to multiple sites at once… Try it today!
nl: Ben u het zat om uw configuraties op uw sites op te slaan, te downloaden en te uploaden? Leden van WPMU DEV gebruiken The Hub om eenvoudig configuraties toe te passen op meerdere sites tegelijk… Probeer het vandaag nog!

en: To serve existing images as %s, please run Bulk Smush.
nl: Om bestaande afbeeldingen als %s, te serveren, voert u Bulk Smush uit.

en: To use this feature you need be using Gravity Forms.
nl: Om deze functie te gebruiken moet u gebruik maken van Gravity Forms.

en: To use this feature you need be using WPBakery Page Builder.
nl: Om deze functie te gebruiken, moet u WPBakery Page Builder gebruiken.

en: To use this feature you need to be using NextGen Gallery.
nl: Om deze functie te gebruiken, moet u NextGen Gallery gebruiken.

en: To use this feature you need to install WP Offload Media and have an Amazon S3 account setup.
nl: Om deze functie te gebruiken, moet u WP Offload Media installeren en een Amazon S3-account hebben.

en: To use this feature you need to install and activate the Gutenberg plugin.
nl: Om deze functie te gebruiken, moet u de Gutenberg-plugin installeren en activeren.

en: To verify if the JPG and PNG images are being served correctly as %1$s files, please refer to our %2$sDocumentation%3$s.
nl: Om te verifiëren of de JPG en png afbeeldingen correct worden geserveerd als %1$s bestanden, raadpleeg onze %2$sdocumentatie%3$s.

en: Too many requests, please try again in a moment.
nl: Teveel verzoeken, probeer het alsjeblieft zometeen opnieuw.

en: Tools
nl: Gereedschappen

en: Total Savings
nl: Totale besparing

en: Total image attachments
nl: Totaal aantal afbeeldingsbijlagen

en: Total savings
nl: Totale besparing

en: Transform Mode
nl: Transformeer modus

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Troubleshooting
nl: Probleemoplossen

en: Try The Hub
nl: Probeer de hub

en: Turbocharged asset optimization
nl: Optimalisatie van asset met turbo

en: UNLOCK NEXT-GEN FORMATS WITH PRO
nl: ONTGRENDEL NEXT-GEN FORMATS MET PRO

en: UNLOCK NOW WITH PRO
nl: NU ONTGRENDELEN MET PRO

en: UPGRADE TO PRO
nl: UPGRADEN NAAR PRO

en: UPLOAD IMAGES
nl: AFBEELDINGEN UPLOADEN

en: Ultra Smush - 5x Compression
nl: Ultra Smush - 5x compressie

en: Ultra Smush with 5X compression
nl: Ultra Smush met 5x compressie

en: Unable to restore image
nl: Kon afbeelding niet herstellen

en: Unable to smush image, %s
nl: Kon afbeelding niet smushen, %s

en: Unauthorized
nl: Ongeautoriseerd

en: Undefined
nl: Ongedefinieerd

en: Undersized
nl: Te klein

en: Unfortunately the scan could not be completed due to an unknown error. Please restart the scan.
nl: Helaas kon de scan niet worden afgerond vanwege een onbekende fout. Start de scan opnieuw.

en: Uninstallation
nl: Deinstallatie

en: Unknown API error
nl: Onbekende API fout

en: Unlimited bulk and auto smushing
nl: Onbeperkt bulk en automatisch smushing

en: Unlimited image optimization
nl: Onbeperkte afbeelding optimalisatie

en: Unlock now with Pro and get %s off.
nl: Ontgrendel nu met Pro en krijg %s korting.

en: Unsmushed Count
nl: Niet gecomprimeerd aantal

en: Up to 50 GB Smush CDN
nl: Tot 50 GB Smush CDN

en: Up to 50 GB Smush CDN included
nl: Tot 50 GB Smush CDN inbegrepen

en: Update API status
nl: API status updaten

en: Updating Stats
nl: Statistieken worden geüpdatet

en: Updating the config list…
nl: De configuratielijst wordt geüpdatet...

en: Upgrade
nl: Upgraden

en: Upgrade For %s Off!
nl: Upgrade met %s korting!

en: Upgrade for 80% Off!
nl: Upgrade voor 80% korting!

en: Upgrade to Pro
nl: Upgrade naar Pro

en: Upgrade to Pro and get %s off
nl: Upgrade naar Pro en ontvang %s korting

en: Upgrade to Pro to Smush larger images.
nl: Upgrade naar Pro om grotere afbeeldingen te verkleinen.

en: Upgrade to Serve GIFs faster with CDN.
nl: Upgrade naar een CDN om GIF's sneller te serveren.

en: Upgrade to Smush Pro
nl: Upgrade naar Smush Pro

en: Upgrading to Pro will get you the following benefits.
nl: Upgraden naar Pro levert u de volgende voordelen op.

en: Upload file
nl: Bestand uploaden

en: Upon completion of the image recheck process, Smush will automatically proceed to initiate bulk image compression.
nl: Na voltooiing van de hercontrole proces van de afbeelding zal Smush automatisch overgaan tot bulk compressie van de afbeelding.

en: Usage Tracking
nl: Gebruikstracering

en: Use JavaScript to serve original image files to unsupported browsers.
nl: Gebruik JavaScript om originele afbeeldingbestanden naar niet ondersteunde browsers te sturen.

en: Use Tools for extra configurations.
nl: Gebruik gereedschappen voor extra configuraties.

en: Use configs to save preset configurations of Smush’s settings, then upload and apply them to your other sites in just a few clicks!
nl: Gebruik configuraties om vooraf ingestelde configuraties van de instellingen van Smush op te slaan en upload ze vervolgens en pas ze in slechts een paar klikken toe op uw andere sites!

en: Use the blazing-fast Smush image CDN to automatically resize your files to the perfect size and serve WebP files (25%% smaller than PNG and JPG) from %d locations around the globe.
nl: Gebruik de razendsnelle Smush afbeelding CDN om automatisch je bestanden naar de perfecte grootte te verkleinen en WebP bestanden (25%% kleiner dan PNG en JPG) te serveren vanuit %d locaties over de hele wereld.

en: User can not modify options
nl: Gebruiker kan opties niet wijzigen

en: Validating...
nl: Aan het valideren...

en: View All
nl: Bekijk alles

en: View Details
nl: Details bekijken

en: View Full Report
nl: Bekijk het volledige rapport

en: View Plans - %s Off
nl: Abonnementen bekijken - %s uit

en: View Smush Documentation
nl: Smush Documentatie Bekijken

en: View Stats
nl: Stats bekijken

en: View Tools
nl: Bekijk gereedschappen

en: View all
nl: Alles bekijken

en: View all in library
nl: Alles in de bibliotheek bekijken

en: View details
nl: Details bekijken

en: View item in Media Library
nl: Item in de mediablibliotheek bekijken

en: Want to exit the page? Background Optimization is available with Smush Pro, allowing you to leave while Smush continues to work its magic. %s
nl: Wilt u de pagina verlaten? Achtergrond optimalisatie is beschikbaar met Smush Pro, zodat u de pagina kunt verlaten terwijl Smush zijn magie blijft doen. %s

en: Want to serve images even faster? Get up to 2x more speed with Smush Pro’s CDN, which spans %d servers worldwide.
nl: Wilt u afbeeldingen nog sneller serveren? Krijg tot 2x meer snelheid met het CDN van Smush Pro dat wereldwijd %d servers beslaat.

en: We are having trouble interacting with WP Offload Media, make sure the plugin is activated. Or you can %1$sreport a bug%2$s.
nl: We hebben problemen met de interactie met WP Offload Media, zorg ervoor dat de plugin is geactiveerd. Of u kunt %1$seen bug melden%2$s.

en: We can see you have WP Offload Media installed. If you want to optimize your S3 images you'll need to %3$supgrade to Smush Pro%4$s
nl: We zien dat u WP Offload Media heeft geïnstalleerd. Als u u S3 afbeeldingen wilt optimaliseren moet u %3$supgraden naar Smush Pro%4$s

en: We can see you have WP Offload Media installed. If you want to optimize your S3 images, you’ll need to enable the %3$sAmazon S3 Support%4$s feature in Smush’s Integrations.
nl: We zien dat u WP Offloaden Media heeft geïnstalleerd. Als u u S3 afbeeldingen wilt optimaliseren, moet u de %3$sAmazon S3 ondersteuning%4$s functie inschakelen in Smush's Integrations.

en: We can’t stress this enough: Our outstanding WordPress support is available with live chat 24/7, and we’ll help you with absolutely any WordPress issue, not just our products. It’s an expert WordPress team on call whenever you need them.
nl: We kunnen dit niet genoeg benadrukken: onze uitstekende WordPress ondersteuning is 24/7 beschikbaar met live chat en we zullen u helpen met absoluut elk WordPress probleem, niet alleen onze producten. Het is een deskundig WordPress team op afroep wanneer u ze nodig hebt.

en: We could not find any images in the selected directory.
nl: We konden geen afbeeldingen vinden in de geselecteerde map.

en: We couldn't check the WebP server rules status because there was an error with the test request. Please contact support for assistance. Code %1$s: %2$s.
nl: We konden de status van de WebP serverregels niet controleren omdat er een fout is opgetreden bij de testaanvraag. Neem contact op met ondersteuning voor hulp. Code %1$s:%2$s.

en: We couldn't create the WebP directory "%s". This is probably due to your current folder permissions. You can also try to create this directory manually and try again.
nl: We konden de WebP folder "%s" niet aanmaken. Dit komt waarschijnlijk door uw huidige map machtigingen. U kunt ook proberen deze folder handmatig aan te maken en het opnieuw proberen.

en: We couldn't create the WebP test files. This is probably due to your current folder permissions. Please adjust the permissions for "%s" to 755 and try again.
nl: We konden de WebP testbestanden niet maken. Dit komt waarschijnlijk door uw huidige map rechten. Pas de rechten voor "%s" aan op 755 en probeer het opnieuw.

en: We couldn't find the metadata for the image, possibly the image has been deleted.
nl: We konden geen metagegevens vinden voor de afbeelding, misschien was de afbeelding verwijderd.

en: We couldn't process the image, fields empty.
nl: We konden de afbeeldingen niet verwerken, velden leeg.

en: We did not find any images that need smushing.
nl: We hebben geen afbeeldingen gevonden die uitgesmeerd moeten worden.

en: We haven't found any images in your %1$sgallery%2$s yet, so there's no smushing to be done! Once you upload images, reload this page and start playing!
nl: We hebben nog geen afbeeldingen gevonden in uw %1$sgalerij%2$s, dus er valt niks te smushen! Zodra u afbeeldingen uploadt, herlaad dan deze pagina en begin met smushen!

en: We haven’t found any images in your media library yet so there’s no compression to be done!
nl: We hebben nog geen afbeeldingen gevonden in uw mediabibliotheek, dus er is geen compressie nodig!

en: We haven’t found any images in your media library yet so there’s no smushing to be done!
nl: We hebben nog geen afbeeldingen gevonden in uw mediabibliotheek dus er valt niets te smushen!

en: We noticed that your site is configured to completely offload intermediate thumbnail sizes (they don't exist in your Media Library), so Smush can't optimize those images. You can still optimize your %1$sOriginal Images%2$s if you want to.
nl: We hebben opgemerkt dat uw site is geconfigureerd om tussenliggende thumbnail formaten volledig uit te schakelen (ze bestaan niet in uw mediabibliotheek), dus Smush kan die afbeeldingen niet optimaliseren. U kunt nog steeds uw %1$soriginele afbeeldingen%2$s optimaliseren als u dat wilt.

en: We noticed the Amazon S3 Integration is enabled. Offloaded images will not be served in WebP format, but Smush will create local WebP copies of all images. If this is undesirable, you can quit the setup.
nl: We zien dat de Amazon S3 integratie ingeschakeld is. Uitgeladen afbeeldingen worden niet in WebP format geserveerd, maar Smush maakt wel lokale WebP kopieën van alle afbeeldingen. Als dit ongewenst is, kunt u de setup afbreken.

en: We offer a full 30-day money-back guarantee. So if Smush isn’t the best image optimizer you’ve ever used, let us know and we’ll refund all of your money immediately.
nl: We bieden een volledige 30 dagen geld terug garantie. Dus als Smush niet de beste afbeelding optimizer is die u ooit heeft gebruikt, laat het ons weten en we betalen al uw geld onmiddellijk terug.

en: We recommend regenerating the thumbnails.
nl: We raden aan om de thumbnails te regenereren.

en: We recommend using the restore image function to regenerate the thumbnails.
nl: We raden aan de functie afbeelding herstellen te gebruiken om de thumbnails te regenereren.

en: We successfully verified your membership, all the Pro features should work completely.
nl: We hebben uw lidmaatschap geverifieerd, alle pro functies zouden nu moeten werken.

en: We tried different rules but your server still isn't serving WebP images. Please contact your hosting provider for further assistance. You can also see our %1$stroubleshooting guide%3$s or %2$scontact support%3$s for help.
nl: We hebben verschillende regels geprobeerd, maar uw server levert nog steeds geen WebP afbeeldingen. Neem contact op met uw hostingprovider voor verdere hulp. U kunt ook onze %1$sgids voor probleemoplossing%3$s raadplegen of %2$scontact opnemen met ondersteuning%3$s voor hulp.

en: We tried to apply the .htaccess rules automatically but we were unable to complete this action. Make sure the file permissions on your .htaccess file are set to 644, or switch to manual mode and apply the rules yourself. If you need further assistance, you can %1$scontact support%2$s for help.
nl: We hebben geprobeerd de .htaccess-regels automatisch toe te passen, maar we konden deze actie niet voltooien. Zorg ervoor dat de bestandsrechten voor uw .htaccess bestand zijn ingesteld op 644, of schakel over naar de handmatige modus en pas de regels zelf toe. Als u meer hulp nodig heeft, kan u %1$scontact opnemen met ondersteuning%2$s voor hulp.

en: We were unable to automatically remove the rules. We recommend trying to remove the rules manually. If you don’t have access to the .htaccess file to remove it manually, please consult with your hosting provider to change the configuration on the server.
nl: We konden de regels niet automatisch verwijderen. We raden aan om de regels handmatig te verwijderen. Als u geen toegang heeft tot het .htaccess bestand om het handmatig te verwijderen, neem dan contact op met uw hosting provider om de configuratie op de server te wijzigen.

en: We're happy that you've chosen to install %s!
nl: We zijn blij dat u ervoor heeft gekozen om %s te installeren!

en: We've automatically detected your server type is %s. If this is incorrect, manually select your server type to generate the relevant rules and instructions.
nl: We hebben automatisch vastgesteld dat uw servertype %s is. Als dit onjuist is, selecteert u handmatig uw servertype om de relevante regels en instructies te genereren.

en: We've detected another active plugin that offers Lazy Load: %s. Smush may not work as expected if Lazy Load is enabled in multiple plugins. For best results, activate Lazy Load in only one plugin at a time.
nl: We hebben een andere actieve plugin gedetecteerd die lazy-load biedt: %s. Smush werkt mogelijk niet zoals verwacht als lazy-load is ingeschakeld in meerdere plugins. Voor de beste resultaten activeer uw lazy-load in slechts één plugin tegelijk.

en: WebP conversion is active and working well. Your hosting has automatically pre-configured the conversion for you. The only step for you would be to create WebP images below.
nl: WebP conversie is actief en werkt goed. Uw hosting heeft de omzetting voor u automatisch voor geconfigureerd. De enige stap voor u zou zijn om hieronder WebP afbeeldingen te maken.

en: WebP files were deleted successfully.
nl: WebP bestanden zijn succesvol verwijderd.

en: WebP versions of existing images in the Media Library can only be created by ‘smushing’ the originals using the %1$sBulk Smush%2$s tool on each subsite.
nl: WebP versies van bestaande afbeeldingen in de Mediatheek kunnen alleen gemaakt worden door de originelen te 'smushen' met het %1$sBulk smush%2$s gereedschap op elke sub-site.

en: WebP versions of existing images in the Media Library can only be created by ‘smushing’ the originals via the Bulk Smush page. Click %1$sConvert Now%2$s to be redirected to the Bulk Smush page to start smushing your images.
nl: WebP versies van bestaande afbeeldingen in de Mediatheek kunnen alleen gemaakt worden door de originelen te 'smushen' via de bulk smush pagina. Klik op %1$sConverteer nu%2$s om naar de bulk smush pagina geleid te worden om te beginnen met het smushen van uw afbeeldingen.

en: WebP: a modern image format that offers better compatibility across browsers. If a browser doesn’t support WebP, it will show the original image.
nl: WebP: een modern format voor afbeeldingen dat beter compatibel is met verschillende browsers. Als een browser WebP niet ondersteunt, wordt de originele afbeelding getoond.

en: Webp no response was received.
nl: Webp geen reactie ontvangen.

en: What could we do better? (optional)
nl: Wat konden we beter doen? (optioneel)

en: What issue are you debugging? (optional)
nl: Welk probleem debugt u? (optioneel)

en: What issue did you face? (optional)
nl: Met welk probleem werd u geconfronteerd (optioneel)

en: When enabled, we’ll detect and serve next-gen images to browsers that will accept them by checking Accept Headers, and gracefully fall back to normal PNGs or JPEGs for non-compatible browsers.
nl: Wanneer ingeschakeld, detecteren we en leveren we next-gen afbeeldingen aan browsers die ze accepteren door accept headers te controleren, en schakelen we soepel terug naar normale png's of JPEG's voor niet-compatibele browsers.

en: When someone visits a page on your site, the CDN will check if images are cached on the CDN. Images that are cached will be immediately served from the server closest to the user. Any image that is not yet cached will first be sent to the Smush API for optimization, then cached so the next time it is requested, the cached version will be served.
nl: Wanneer iemand een pagina op uw site bezoekt, zal het CDN controleren of afbeeldingen gecached zijn op het CDN. Afbeeldingen die in de cache staan, worden onmiddellijk geserveerd vanaf de server die zich het dichtst bij de gebruiker bevindt. Afbeeldingen die nog niet in de cache staan, worden eerst geoptimaliseerd en vervolgens in de cache geplaatst, zodat de volgende keer dat de afbeelding wordt opgevraagd, de gecachte versie wordt geserveerd.

en: When you compress a PNG, Smush will check if converting it to JPEG could further reduce its size.
nl: Wanneer u een PNG-bestand comprimeert, dan zal Smush controleren of het converteren van de afbeelding naar JPEG de grootte verder zal verminderen.

en: When you uninstall the plugin, what do you want to do with your settings? You can save them for next time, or wipe them back to factory settings.
nl: Wanneer u de plugin verwijdert, wat wilt u dan met uw instellingen doen? U kunt ze voor de volgende keer opslaan of ze terugzetten naar de standaardwaarden.

en: When you upload an image to WordPress it automatically creates %s thumbnail sizes that are commonly used in your pages. WordPress also stores the original full-size image, but because these are not usually embedded on your site we don’t Smush them. Pro users can override this.
nl: Wanneer u een afbeelding uploadt naar WordPress, creëert het automatisch %s thumbnail grootten die vaak worden gebruikt in je pagina's. WordPress slaat ook de originele afbeelding op ware grootte op, maar omdat deze meestal niet op uw site zijn ingesloten, smushen we ze niet. Pro gebruikers kunnen dit overschrijven.

en: When you upload images to your site, Smush can automatically optimize and compress them for you saving you having to do this manually.
nl: Wanneer u afbeeldingen naar uw site uploadt, kan Smush deze automatisch optimaliseren en comprimeren zodat u dit niet handmatig hoeft te doen.

en: When you upload images to your site, we will automatically optimize and compress them for you.
nl: Wanneer u afbeeldingen naar uw site uploadt, worden ze automatisch voor u geoptimaliseerd en gecomprimeerd.

en: Where possible we will serve background images declared with CSS directly from the CDN.
nl: Waar mogelijk zullen we achtergrondafbeeldingen die met CSS zijn gedeclareerd rechtstreeks van het CDN serveren.

en: Which plugin and how is it better? (optional)
nl: Welke plugin en hoe is die beter? (optioneel)

en: WordPress generates multiple image thumbnails for each image you upload. Choose which of those thumbnail sizes you want to include when bulk smushing.
nl: WordPress genereert meerdere afbeeldingsminiaturen voor elke afbeelding die u uploadt. Kies welke van de miniaturen u wilt opnemen bij bulk smushen.

en: Yay! All images are optimized as per your current settings.
nl: Yay! Alle afbeeldingen zijn geoptimaliseerd volgens uw huidige instellingen.

en: Yes
nl: Ja

en: You are already using this plugin.
nl: U gebruikt deze plugin al.

en: You can also have Smush compress your original images - this is helpful if your theme serves full size images.
nl: U kunt Smush ook uw originele afbeeldingen laten comprimeren - dit is handig als uw thema afbeeldingen op volledig formaat weergeeft.

en: You can easily apply configs to multiple sites at once via
nl: U kunt eenvoudig configuraties toepassen op meerdere sites tegelijk via

en: You don't have permission to do this.
nl: U heeft hier geen toestemming voor.

en: You don't have permission to work with uploaded files.
nl: U heeft geen toestemming om met geüploade bestanden te werken.

en: You don’t have any available config. Save preset configurations of Smush’s settings, then upload and apply them to your other sites in just a few clicks!
nl: U heeft geen beschikbare configuratie. Sla vooraf ingestelde configuraties van de instellingen van Smush op en upload ze en pas ze in slechts een paar klikken toe op uw andere sites!

en: You have %1$s%2$s%3$s. %4$s
nl: U heeft %1$s%2$s%3$s. %4$s

en: You have %d images that needs compressing!
nl: U heeft %d afbeeldingen die moeten worden gecomprimeerd!

en: You have images that need smushing. %1$sBulk smush now!%2$s
nl: U heeft afbeeldingen die gesmusht moeten worden. %1$sBulk smush nu!%2$s

en: You have multiple WordPress image optimization plugins installed. This may cause unpredictable behavior while optimizing your images, inaccurate reporting, or images to not display. For best results use only one image optimizer plugin at a time. These plugins may cause issues with Smush:
nl: U heeft meerdere afbeeldingsoptimalisatie plugins geïnstalleerd. Dit kan onvoorspelbaar gedrag veroorzaken bij het optimaliseren van uw afbeeldingen, onnauwkeurige rapportage of afbeeldingen die niet worden weergegeven. Gebruik voor de beste resultaten slechts één plugin voor afbeeldingsoptimalisatie. Deze plugins kunnen problemen veroorzaken met Smush:

en: You have unsmushed images. Are you sure you want to cancel?
nl: U heeft afbeeldingen die niet gesmusht zijn. Weet u zeker dat u wilt annuleren?

en: You will receive an email at <strong>%s</strong> when the bulk smush has completed.
nl: U ontvangt een e-mail op <strong>%s</strong> wanneer de bulk smush is afgerond.

en: You're almost through your CDN bandwidth limit. Please contact your administrator to upgrade your Smush CDN plan to ensure you don't lose this service
nl: U heeft bijna uw CDN-bandbreedtelimiet bereikt. Neem contact op met uw beheerder om uw Smush CDN-abonnement te upgraden om ervoor te zorgen dat u deze service kunt blijven gebruiken

en: You're almost through your CDN bandwidth limit. Please contact your administrator to upgrade your Smush CDN plan to ensure you don't lose this service.
nl: U bent bijna door uw CDN bandbreedtelimiet. Neem contact op met uw beheerder om uw Smush CDN abonnement te upgraden om ervoor te zorgen dat u deze service niet verliest.

en: You're almost through your CDN bandwidth limit. Please contact your administrator to upgrade your Smush CDN plan to ensure you don't lose this service. %1$sUpgrade plan%2$s
nl: U bent bijna door uw CDN bandbreedtelimiet heen. Neem contact op met uw beheerder om u Smush CDN abonnement te upgraden, zodat u deze dienst niet verliest. %1$sUpgrade abonnement%2$s

en: You've gone through your CDN bandwidth limit, so we’ve stopped serving your images via the CDN. Contact your administrator to upgrade your Smush CDN plan to reactivate this service
nl: U heeft uw CDN-bandbreedtelimiet bereikt, dus we zijn gestopt met het serveren van uw afbeeldingen via het CDN. Neem contact op met uw beheerder om uw Smush CDN-abonnement te upgraden om deze service opnieuw te activeren

en: You've gone through your CDN bandwidth limit, so we’ve stopped serving your images via the CDN. Contact your administrator to upgrade your Smush CDN plan to reactivate this service.
nl: U heeft uw CDN bandbreedtelimiet doorlopen, dus we zijn gestopt met het serveren van uw afbeeldingen via het CDN. Neem contact op met uw beheerder om uw Smush CDN abonnement te upgraden om deze dienst opnieuw te activeren.

en: You've gone through your CDN bandwidth limit, so we’ve stopped serving your images via the CDN. Contact your administrator to upgrade your Smush CDN plan to reactivate this service. %1$sUpgrade plan%2$s
nl: U heeft uw CDN bandbreedtelimiet overschreden, dus we zijn gestopt met het serveren van uw afbeeldingen via de CDN. Neem contact op met uw beheerder om u Smush CDN abonnement te upgraden en deze dienst opnieuw te activeren. %1$sUpgrade abonnement%2$s

en: You've smushed %d images in total.
nl: U heeft in totaal %d afbeeldingen gesmusht.

en: Your Staging environment’s media is currently being served from your local server. If you move your Staging files into Production, your Production environment’s media will automatically be served from the Smush CDN.
nl: De media van uw staging omgeving wordt momenteel vanaf uw lokale server geserveerd. Als u uw staging bestanden naar Productie verplaatst, zullen de media van uw productie omgeving automatisch van het Smush CDN geserveerd worden.

en: Your bulk restore has finished running.
nl: Uw bulkherstel is voltooid.

en: Your bulk restore is still in progress, please leave this tab open while the process runs.
nl: Uw bulkherstel is nog bezig, laat dit tab open terwijl het proces wordt uitgevoerd.

en: Your images are currently being served via the WPMU DEV CDN. Bulk smush will continue to operate as per your settings below and is treated completely separately in case you ever want to disable the CDN.
nl: Uw afbeeldingen worden momenteel via de WPMU DEV CDN geserveerd. Bulk smush blijft werken volgens uw instellingen hieronder en wordt volledig apart behandeld voor het geval u ooit het CDN wilt uitschakelen.

en: Your media is currently being served from the WPMU DEV CDN.
nl: Uw media worden momenteel bediend vanuit de WPMU DEV CDN.

en: Your media is currently being served from the WPMU DEV CDN. Bulk and Directory smush features are treated separately and will continue to run independently.
nl: Uw media worden momenteel geserveerd via het WPMU DEV CDN. Bulk- en map-smush functies worden afzonderlijk behandeld en blijven onafhankelijk van elkaar werken.

en: Your membership couldn't be verified.
nl: Uw lidmaatschap kon niet worden geverifieerd.

en: Your settings have been saved and changes are now propagating to the CDN. Changes can take up to 30 minutes to take effect but your images will continue to be served in the meantime, please be patient.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen en wijzigingen worden nu overgedragen aan het CDN. Het kan tot 30 minuten duren voordat wijzigingen zijn doorgevoerd, maar uw afbeeldingen blijven in de tussentijd gewoon geserveerd worden.

en: Your settings have been updated
nl: Uw instellingen zijn geüpdatet

en: Your settings have been updated!
nl: Uw instellingen zijn geüpdatet!

en: Your site is running an outdated version of PHP that is no longer supported or receiving security updates. Please update PHP to at least version %1$s at your hosting provider in order to activate Smush, or consider switching to <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WPMU DEV Hosting</a>.
nl: Uw site wordt uitgevoerd op een verouderde versie van PHP die niet langer wordt ondersteund of beveiligingsupdates ontvangt. Update PHP naar minstens versie %1$s bij uw hostingprovider om Smush te activeren, of overweeg over te stappen naar <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WPMU DEV Hosting</a>.

en: Your site seems to have an issue with loopback requests. Please retry or refer to our %1$stroubleshooting guide%2$s to help resolve this.
nl: Uw site heeft een probleem met loopback aanvragen. Probeer het alstublieft opnieuw of raadpleeg onze %1$shandleiding voor probleemoplossing%2$s om dit op te lossen.

en: Your site seems to have an issue with loopback requests. Please try again and if the problem persists find out more here: https://wpmudev.com/docs/wpmu-dev-plugins/smush/#background-processing
nl: Uw site heeft een probleem met loopback aanvragen. Probeer het opnieuw en als het probleem zich blijft voordoen, lees dan hier meer: https://wpmudev.com/docs/wpmu-dev-plugins/smush/#background-processing

en: Your theme must be using the wp_footer() function.
nl: Uw thema moet de wp_footer() functie gebruiken.

en: Your theme must be using the wp_head() function.
nl: Uw thema moet de wp_head() functie gebruiken.

en: You’ve been using %s for over a week now, and we’d love to hear about your experience! We’ve spent countless hours developing it for you, and your feedback is important to us. We’d really appreciate your rating.
nl: U gebruikt %s nu al meer dan een week, en we zouden graag uw ervaring horen! We hebben ontelbare uren besteed aan de ontwikkeling ervan voor u, en uw feedback is belangrijk voor ons. We zouden uw waardering erg op prijs stellen.

en: You’ve changed the Next-Gen Format. To serve existing images as %1$s, please run Bulk Smush. Your %2$s images will be safely stored for %3$d days in case you change your mind.
nl: U heeft het Next-Gen Format gewijzigd. Om bestaande afbeeldingen als %1$s te serveren, voert u Bulk Smush uit. Uw %2$s afbeeldingen zullen veilig worden opgeslagen voor %3$d dagen voor het geval uw van gedachten verandert.

en: Zero risk, 30-day money-back guarantee
nl: Geen risico, 30 dagen geld terug-garantie

en: [WPMUDEV API] Skipped sync due to API error exponential backoff.
nl: [WPMUDEV API] Sync overgeslagen vanwege API fout exponentiële backoff.

en: attachment ID: %d
nl: bijlage ID: %d

en: contact support
nl: contact opnemen met ondersteuning

en: customers
nl: klanten

en: image could not be smushed.
nl: afbeelding kon niet gesmusht worden.

en: images could not be smushed.
nl: afbeeldingen konden niet gesmusht worden.

en: images optimized
nl: afbeeldingen geoptimaliseerd

en: images smushed
nl: afbeeldingen gesmusht

en: images were successfully restored but some were unrecoverable. You can try again, or re-upload these images.
nl: afbeeldingen zijn succesvol hersteld, maar sommige waren niet te herstellen. U kunt het opnieuw proberen of deze afbeeldingen opnieuw uploaden.

en: images were successfully restored.
nl: afbeeldingen zijn succesvol hersteld.

en: none
nl: geen

en: the Hub.
nl: de hub.

en: with %s Conversion
nl: met %s conversie

en: {{smushed}}/{{total}} images restored successfully, {{errors}} images were not restored, find out why and how to resolve the issue(s) below.
nl: {{smushed}}/{{total}} afbeeldingen zijn succesvol teruggezet, {{errors}} afbeeldingen zijn niet teruggezet, lees hieronder waarom en hoe u het probleem kunt oplossen.

en: {{smushed}}/{{total}} images smushed successfully, {{errors}} images were not optimized, find out why and how to resolve the issue(s) below.
nl: {{smushed}}/{{total}}} afbeeldingen smushed succesvol, {{errors}} afbeeldingen werden niet geoptimaliseerd, lees hieronder waarom en hoe het probleem op te lossen.

en: {{smushed}}/{{total}} images were successfully compressed, {{errors}} encountered issues.
nl: {{smushed}}/{{total}} afbeeldingen zijn succesvol gecomprimeerd, {{errors}} problemen tegengekomen.

en: {{smushed}}/{{total}} images were successfully compressed, {{errors}} encountered issues. Are you hitting the 5MB "size limit exceeded" warning? %1$sUpgrade to Smush Pro%2$s to optimize unlimited image files.
nl: {{smushed}}/{{total}} afbeeldingen zijn succesvol gecomprimeerd, {{errors}} problemen tegengekomen. Krijgt u de "limiet van 5 MB overschreden" waarschuwing? %1$sUpgrade GRATIS naar Smush Pro%2$s om afbeeldingsbestanden onbeperkt te optimaliseren.

en: 🚀 Ultra - unlock 5x more compression
nl: 🚀 Ultra - ontgrendel 5x meer compressie
